Kocky na cestách

Kocky na cestách

28.9.2016 – 11.11.2016
design factory, Bottova 2, 811 09, Bratislava

Výstava Kocky na cestách
Vyrobené z LEGO® kociek
28.9.2016 – 11.11.2016

design factory, Bottova 2, 811 09, Bratislava

Na Slovensko prichádza premiérová výstava Kocky na cestách. Stavebnice LEGO® sú svetovým fenoménom a zabávajú nielen deti ale aj dospelých na celom svete takmer už 50 rokov.  Nechajte sa vtiahnuť do sveta ikonických dopravných prostriedkov a ríše fantasy príbehov na jednom mieste!

Výstava predstavuje viac než 150 modelov vytvorených z tisícov kusov dôverne známych kociek. Na svoje si prídu milovníci techniky, na ktorých čakajú úchvatné modely dopravných prostriedkov postavených podľa originálnych predlôh z rôznych historických období. Svoj slávny príbeh tak návštevníkom znovu odhalí Titanic alebo monopost F1, na ktorom jazdil Lewis Hamilton. Okrem toho sa dozviete, ako sa behom stáročí vyvíjala doprava od vynájdenia kolesa až po vesmírne lety do kozmu. Vašu pozornosť upútajú doslova „obrie“ fantasy modely, napríklad 4-metrový okrídlený drak alebo kráľovské kreslo, v ktorom sa môžu dať deti odfotiť. Výnimkou nie sú ani ďalšie postavy zo sveta rozprávok, ktoré uvidíte v životnej veľkosti.

Svoju zručnosť a kreativitu budete môcť preukázať  pri stavbe vlastných kúskov v interaktívnej zóne spolu s ďalšími fanúšikmi tejto populárnej stavebnice. Výstava je preto ideálnou príležitosťou potvrdiť si, že hra s kockami je nielen výsadou detí, ale aj dospelých.

Nenechajte si ujsť aktuálne informácie o výstave a súťaži pre základné školy  na  www.experioreurope.com a na facebookovej stránke Kocky na cestách – výstava pre deti.

Vstupenky:
Formula 1
- 1 osoba
Orient Express - maximálne 4 rodinní príslušníci, z toho maximálne 2 dospelí
Sputnik -  vozičkár, imobilný s doprovodom 1 dospelej osoby
Mini Cooper - vzdelávacie inštitúcie s maximálnym počtom 15 detí a príslušným doprovodom
Titanic - vzdelávacie inštitúcie s maximálnym počtom 40 detí a príslušným doprovodom

Deti s výškou do 100 cm v čase návštevy výstavy v doprovode dospelého s platnou vstupenkou majú vstup zdarma.

Vstupenky budú v predaji na mieste podujatia. Za výhodnejšiu cenu si ich môžete zakúpiť už teraz na Predpredaj.sk!

Pokyny organizátora:
Ceny vstupeniek pre skupiny sa týkajú iba škôl, materských škôl a iných vzdelávacích zariadení od pondelka do piatka od 10.00 hod do 16.00 hod. 

Z dôvodu veľkého záujmu školských skupín o návštevu výstavy, prosíme vodičov školských autobusov, aby po vystúpení detí z autobusov pred Design factory, parkovali autobusy na Chalupkovej ulici, na parkovisku pri Novej budove SND, prípadne na iných parkoviskách vyhradených pre autobusy v blízkom okolí.

Otváracie hodiny výstavy:
Pracovné dni od 10.00 hod  do 19.00 hod
Víkendy a sviatky od 9.00 hod do 19.00 hod
Posledný vstup na výstavu je o 18.00 hod


Parkovanie - na uliciach Bottova a Chalúpkova

Kde nájdete výstavu? - design factory, Bottova 2, Bratislava

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Vstupenky na výstavu Kostky na cestách v Prahe

Odporúčané

Šansóny a iné piesne
Koncert

Šansóny a iné piesne

september - december 2019
Slovensko
Detail podujatia
Štúdio L+S
Divadlo

Štúdio L+S

Sezóna 2019
Štúdio L+S, s.r.o., Námestie 1. Mája 5, 811 06 Bratislava
Detail podujatia
Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie
Koncert

Tomáš Klus 2019 - Klusymfonie

01.12.2019 18:00
AXA aréna NTC, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia