Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

EDMANIA 2016

Expo Center, K výstavisku 447/14, 911 40 Trenčín

4.7.2016 19:00
Kúpiť

Elektronická hudba sa v roku 2015 úspešne usadila v EXPO CENTRE Trenčín. Pod značkou „EDMANIA“ začal práve tu písať svoju históriu nový festival elektronickej tanečnej hudby. 4. júla 2016 sa opätovne otvoria brány EXPO CENTRA  a pod majestátnou trenčianskou „BREZINOU“ – unikátom tohto mesta, sa na otvorenej ploche pod holým nebom predstavia hviezdy súčasnej trance hudby. EDMANIA OPEN AIR - WE LOVE TRANCE EDITION premiérovo na Slovensku privíta hostí:Andrew Rayel, KhoMha, MaRLo, Ru­ben De Ronde, ale aj mená ako Ben Gold. Thomas Coastline, Ferreck Dawn, Drift­moon a ďalších. Slovenské farby na festivale bude hájiť Milan Lieskovsky, ktorý sa špeciálne pre túto noc vráti ku svojim hudobným koreňom, ale taktiež dva talenty, ktoré slovenskej trance family budú iste dobre známe - Martin Michniak a Soul Mirror. Poznačte si 4.7.2016 a príďte si užiť horúcu tanečnú noc!
DJs: Andrew Rayel, MaRlo, KhoMha, Ben Gold, Ruben De Ronde, Ferreck Dawn, Thomas Coastline, Driftmoon, Milan Lieskovsky, Martin Michniak, Soul Mirror


Zľavy: bez nároku na zľavy

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie25,99 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.