Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

CHARLIE CLUBBER & TAMIRA

Runway - Music club & cafe, Obchodná 8, 955 01 Topoľčany

19.03.2016
Kúpiť

Mesto Topoľčany sa od Februára tohto roku pýši novou atrakciou v podobe RUNWAY Café & Music club, ktorý je dostupný nie len pre mladých. Novučičký club s veľkorysým priestorom je výnimočný nie len svojim do posledného detailu premysleným dizajnom, ale hlavne najkrajším výhľadom na mesto. Máte preto možnosť stráviť príjemný čas pri debate s priateľmi, alebo sa nechať zabávať až do skorých raných hodín. Programová štruktúra clubu je navrhnutá tak, aby vyhovela návštevníkom s ohľadom na súčasné trendy pop music a umožnila stretnutie s obľúbenými domácimi ale aj známymi zahraničnými umelcami.

V sobotu 19.3.2016 bude za mixážnym pultom dvojica úspešných slovenských DJov. Charlie Clubber a DJane Tamira sa z našeho malého Slovenska dostali okrem iných až do najznámejších a svetovo uznávaných clubov v Španielsku, Anglicku, Poľsku, Maďarsku, V Egypte, na Cypre a iné . Charlie Clubber ako zatiaľ jediný zástupca Slovenskej republiky odohral svoj set v rámci noci POP Star v Amnesia clube na Ibize a ako hosť odohral aj svoj set v najznámejšom svetovom clube Ministry of Sound v Londýne. Tamira ako zastupkyňa nežnejšieho pohlavia v tomto zameraní má za sebou stovky odohraných akcií ako headliner doma aj v zahraničí. Medzi najvýraznejšie úspechy považuje vystúpenia v Hed Kandi a Ministry of Sound v Egypte, Q-bar na Cypre a vo viacerých cluboch v Poľsku, Maďarsku, španielsku, Anglicku a Česku.

Obidvaja umelci stoja za projektom Le Grande House, dnes už známym pod názvom LGH .music that unites. Projekt venovaný výlučne elektronickej hudobnej scéne si na Slovensku razí svoju cestu od roku 2008 a tč. má za sebou už viac 380 usporiadaní v 4 krajinách sveta.

Profesionálny prístup a talent zabaviť vás Vám odprezentujú krátko po polnoci na sobotňajšej párty v RUNWAY Café & Music club v priestoroch OC Korzo, na Obchodnej 8 v Topoľčanoch


Zľavy: bez nároku na zľavu

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
CHARLIE CLUBBER &  TAMIRA
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup4,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.