Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Lovely Experience 2016

Synagóga - Centrum súčasného umenia, Halenárska 2, 917 01 Trnava

21.5.2016 20:00
Kúpiť

Obľúbený vizuálno - hudobný projekt Lovely Experience prináša najväčšiu show v kultovej Synagóge. 21. mája prichádza najvýpravnejšia svetová show do trnavskej Synagógy.

Ako headliner Lovely Experience 2016 sa predstaví britská elektronická formácia Hot Chip, so svojím prvým koncertom na Slovensku. Obľúbenci londýnskej tanečnej scény majú na konte už 6  albumov, vlani zaujali štúdiovkou Why Make Sense? a najnovším singlovým releasom z októbra 2015 Dancing In The Dark. Fanúšikov si získali už vďaka starším vydareným kúskom Huarache Lights (2015), One Life Stand (2009) či Ready For The Floor (2008), za ktorú si dokonca vyslúžili nomináciu na ocenenie Grammy v kategórii Najlepšia tanečná nahrávka. V line-upe Lovely Experience sa predstavia ako zlatý klinec programu so špeciálnym audio-vizuálnym DJským setom.

V špeciálnej edícií zažije slovenské publikum vystúpenie uznávaného britského electro producenta Datassette, vlastným menom John M Davies. Hviezda alternatívnych labelov Shipwrec, Apollo či Echoecho sa preslávila nahrávkami Aviatrix, Minus Fourteen či Eyeballs and Elbows.

Line up dopĺňajú formácie, ktoré sú na prvý pohľad žánrovo rozdielne, no spojené spoločným menovateľom - zahraničným exportným potenciálom. Purist v minulosti zabodovali na hudobnej stanici MTV svojím videoklipom Renaissance, okrem toho sú pravidelne označovaní za najexportnejšiu slovenskú kapelu a určite si dajte ich track Silence Keeps Us Alive.
Dynamo Team prekvapia jedinečným audio-vizuálnym vystúpením, ktoré bude možné vidieť jedine na Lovely Experience.

Okrem klasických hudobných koncertov ponúka Lovely Experience aj viacero vizuálnych, akrobatických a tanečných vystúpení. Svoju show Human Light v efektných UV kostýmoch prinesie do Trnavy tanečná skupina Vertigo.
Z Českej republiky k nám pricestuje light artista z tímu Alexa Dowisa, ktorý ukáže show kreslenia svetlom.
Svoje akrobatické schopnosti predvedie český akrobat Tomáš Pintér, ktorý sa predstaví vystúpením závesnej akrobacie na šále.
Chýbať nebude ani contemporary vystúpenie slovenskej tanečnej skupiny Moving Souls na čele s Vikou Kozákovou.

HOT CHIP VISUAL DJ SET (UK) - www.hotchip.co.uk
DATASSETTE (UK) - datassette.net 
PURIST -  www.fb.com/puristlive/
DYNAMO TEAM - www.fb.com/dynamoteam
OCCULT ACTIVIST -  www.fb.com/OccultActivist
APPLE & STONE - www.fb.com/appleandstone
FLYING ACROBATICS
LIGHT ART LIVE  
a mnoho ďalších…

Viac informácií na oficial webe.
Facebook stránka.
Facebook event.

VIP vstupenka poskytuje komfort samostatného balkóna, baru a  občerstvenia v cene vstupenky a zaujímavého doprovodného programu iba pre návštevníkov s VIP vstupenkou.

Cena vstupeniek bude postupne rásť.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest

 
 
 
Lovely Experience  2016
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Normal18,00 €Nie je v predaji
Normal19,00 €Nie je v predaji
VIP33,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.