Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Dj Vec v Žiline

Klub Kolečko, Hálkova ulica č.3, 010 01 Žilina

5.3.2016
Kúpiť

DJ, raper a beatmaker. Toto sú tri role, ktoré ho najlepšie definujú. Vec sa na hudobnej scéne pohybuje od konca 90-tych rokov, keď s Midim tvorili zásadné hip hopové duo Trosky. V roku 1997 im vydalo Sony music album, ktorý dnes nesie prívlastok klasika. Ako DJ sa prebojoval na svetové finále DMC v Londýne v roku 2001. Neskôr začal vydávať veci pod vlastným pseudonymom a jeho albumy Dobré ráno (2005), Funkčný veterán (2008) a Stereo farbo slepo (2012) mu priniesli mnoho príležitostí ukázať sa na pódiách hlavne na Slovensku a v Čechách. Má za sebou spolupráce s umelcami rôznych žánrov a ešte viac pred sebou. Najčastejšie ho môžete vidieť hrať so Škrupom, Martinom Valihorom, českými Champion sound, alebo s členmi kapely Zlokot. 
http://www.samsystem.sk/

Ďalší hostia, ktorí vystúpia pred Dj Vecom:
DARKNESS POSITIVE:
progressive Rock-pop
(jazz, dance, rock, hip-hop etc.)
Členovia kapely
Šimon Švidraň (guitars, vocal)
Adrián Simonides (bass)
Matej Richtarčík (drums, sampler)
Rodné mesto
Martin
Hudobné vydavateľstvo
DP Studio
Stručný popis
Darkness Positive is a young slovak band playing progressive jazZ-Rock music. Only originals. They're the production as well. Check it out on YouTube !
Biografické údaje
Od augusta 2012 chalani tvoria pod menom Darkness Positive. Žijú oxymorón, stereotyp nepoznajú vďaka hudbe, ktorú hrajú. Žiadny hud. žáner im není cudzí pretože hudba je oslava. 

Viac info o evente.

Účinkovanie v interaktívnej talkshow "Vitajte doma s Martinom Hubom", 
ktorú moderuje Soňa Müllerova, považujeme za prvý víznamný krok pre našu kapelu. Následne na to sa naskytla možnosť stať sa súčasťou kultúrnych podujatí organizovaných Mestským divadlom Žilina, kde sme ako DP doprevádzali hostí talkshow 'Vitajte doma' - Barboru Švidraňovú, Mila Kráľa, Zuzanu Fialovú, Petru Polnišovú, Táňa Pauhofová …

Po úspešnej spolupráci s Barborou Švidraňovou vznikol s touto talentovanou umelkyňou nový hudobný projekt BASIE FRANK BAND/www.facebook.com/basiefrankband
https://www.facebook.com/darknesspositive/

ŠANIEL & SUE:
hudobná dvojica, ktorá spája pohodové reggae, dancehall, rub a dub style s prvkami slovenského hudobného folkóru. Spoločne sú na scéne niečo cez rok, no na konte už majú prvý album, ktorý pod názvom Šaniel a Sue pokrstili na festivale Uprising 2014. So svojou show vystupujú na popredných akciách a festivaloch po celom Slovensku. Momentálne pracujú na novom, veľmi očakávanom albume, ktorý má nový zvuk o ktorý sa starajú hudobníci a producenti z celého sveta.

Alexander Petržalský a.k.a Dj Šaniel je raper, spevák a DJ. Prioritou v jeho tvorbe sú hudobné žánre ako hip-hop, reggae, dancehall a balkan. Je s ním spojená kapela DHZ, v minulosti Da Húúlz či skupina Kostramosta Tlupa. Oficiálny sólový album Neštantandardný občan vydal v roku 2010. V súčastnosti pôsobí v Štúdio Konečná soundsystem. V roku 2012 vydali pod týmto labelom album DHZ – Misia sveta, ktorý je stále na stiahnutie na webe. Sám o sebe hovorí, že je neštandardný občan a zároveň chalan priamo z Petržalky, ktorého cestou je hudba.

Sue King je speváčka, ktorá sa hudobne neškatuľkuje. Venuje sa jazzu, šanzónu, muzikálu, folku a spolupráca so Šanielom jej otvorila dvere do hudobných žánrov ako hip-hop, reggae a rnb. Píše vlastné texty a skladá k nim hudbu. Pôsobí v ďalších dvoch hudobných zoskupeniach, a to hudobný projekt s gitaristom Karolom Kompasom (folk/šanzón) a ako hosť v bubnovej kapele Campana Batucada. Hudba a spev je pre ňu spôsob ako sa vyjadriť, ako prijímať a dávať energiu, cesta k ľuďom a novým zážitkom.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie6,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.