Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Školenie: Ako viesť ľudí s nadhľadom - LEADERSHIP

Bratislava, Hotel Holiday Inn, Bajkalská 25/A

16.3. - 17.3.2016 od 9:00 do 16:00 hod.
Kúpiť

Leadership – vodcovstvo. Čo je to? A k čomu Vám bude dobré? Ukážem Vám, ako priviesť iných ľudí k tomu, aby splnili Vašu úlohu a aby to urobili radi. Aj keď to pôvodne nechceli.
Líder – vodca je človek, ktorý plní pracovné úlohy prostredníctvom iných ľudí. Stojí pri tom medzi dvomi kameňmi: Na jednej strane sú city, dobré medziľudské vzťahy na pracovisku. Na druhej strane sú pracovné výsledky, podľa ktorých je hodnotený on i jeho tím a ktoré bez určitého nátlaku jeho ľudia nedosiahnu.

Dôležitou zložkou vodcovstva je schopnosť preniesť zodpovednosť za splnenie úlohy na iných.
Ako viesť ľudí a dosahovať výsledky s nadhľadom? Nadhľad pri vedení ľudí získate, keď zistíte, ako funguje Vaša psychika i psychika Vašich kolegov a podriadených. Budete lepšie predvídať ich reakcie a efektívnejšie ich motivovať k vyšším pracovným výkonom.

Cena lístka do 1.3. 2016 - 396€
Cena lístka od 2.3. do 13.3. 2016 - 440€

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Sedenie440,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.