Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

LADIES NIGHT & MAJSTROVSTVÁ SVETA V PÁNSKOM STRIPTÍZE

Košice, Bratislava, Nitra, Žilina

Máj 2016
Kúpiť


Historicky najviac striptérov na jednom mieste! Veľkolepá striptízová show v podaní špičkových striptérov z celého sveta na vás čaká v Košiciach, Žiline, Nitre a v Bratislave! Máj vás rozpáli!
Rozpáľte svoje zmysly pohľadom na dokonale vyformované telá sexi striptérov v horúcej MEGA strip show!
Milé dámy, Slovensko navštívi historicky najviac striptérov, ktorí sa zídu na jednom mieste! Striptérska svetova elita, sexi vyšportovaní a charizmatickí muži, striptéri z krajín ako Španielsko, Taliansko, Švajčiarsko, Portugalsko, Francúzsko, Maďarsko, Poľsko, Nemecko,Kanada či Kolumbia.
Už druhýkrat sa predstaví na Slovensku exkluzívne pre Magnifique Agency jeden z hlavných hercov veľmi úspešného americkeho filmu I AM A STRIPPER (ukážka z filmu TU, ktorý vám predvedie originál americkú striptizovú show... JEREMY je najprestižnejší stripter KANADY. V Bratislave je táto úžasná mega show spojená aj s Majstrovstvami sveta v pánskom striptíze,ktorú bude moderovať legenda európskeho pornopriemyslu ROBERT ROSENBERG.

Pozrite si najžiadanejších pánov z celeho sveta, mužov s oceľovými svalmi, dômyselnými kostýmami, očarujúcim šarmom a dych vyrážajúcou choreografiou, ktorá vás dostane do varu.

Je pre vás pripravený celovečerný program plný pikantných a napínavých okamihov, show, ktorá vám navždy ostane v pamäti. Prinášame vám to najlepšie čo planéta doposiaľ ponúkla, tak neváhajte a zakúpte si vstupenku na horúcu majovu noc, ktorá rozpáli všetky vaše zmysly!

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.