Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

LATINOSHOW

Koncertná hala Nájomná jednotka 210, OC MAX, Chrenovská 30, 949 01 Nitra

18.3.2016 20:00
Kúpiť


LATINOSHOW

Fúzia 60-tich účinkujúcich na jednom pódiu! Vzrušujúca HUDOBNO-TANEČNÁ SHOW, ktorá vznikla jedinečným spojením interpretov zo Slovenska, Južnej Ameriky a Kuby.

Vaše zmysly poteší hudobná skupina DOMINIKA TITKOVÁ & FRIENDS, ktorá vás prekvapí svojou energickou hudbou s prímesou latinsko-amerických rytmov. Svoju vášeň pre tento žáner transformujú i do mnohých populárnych skladieb, čím vytvárajú fúziu poznaného s novým a nečakaným.

Vydajte sa na prechádzku brazílskymi ulicami a zažite pravú juhoamerickú atmosféru na vlastnej koži s bubeníckou show CAMPANA BATUCADA. Prvá škola samby je aj držiteľkou oficiálneho rekordu - Najväčší Bubenícky Orchester. Campana Batucada účinkovala na veľkých európskych festivaloch samby v Barcelone i Berlíne. Možnosť vidieť ju mali aj diváci v Dubaji, Maroku, Bahrajne, Egypte a Qatare. 

Vojdite do pestrofarebného sveta ohnivých tancov s tanečnou show BAILADORA DANCE GROUP. Pôvabné dievčatá tancujúce všetky štýly latina sú známe z TV projektov ako Let's dance, Slovensko má talent, Talentmánia či Miss Universe.

Tešiť sa môžete na ABADÁ CAPOEIRA, ktorí kombinujú bojové umenie, akrobaciu a tanec s hrou na tradičných brazílskych hudobných nástrojoch. Vychutnajte si najrýchlejšie sa rozvíjajúce bojové umenie na svete, ktoré si zo svojej kolísky Brazílie našlo cestu až k nám na Slovensko.

Hudobno-tanečnú show budú dopĺňať tiež tanečnice BIANCO NERO.

Čaká na vás i prekvapenie, ktoré si pre vás pripravili zahraniční hostia - kubánsky spevák LAZARO, tanečný sólista SND z Argentíny JONATAN LUJAN a tanečník a herec z Venezuely LEE’O PEREZ.

Celým programom vás bude sprevádzať charizmatický moderátor ROMAN JURAŠKO.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie10,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.