Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BRIDEAR (JPN), Sweet Leopard

Randal Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

16.5.2016 20:00
Kúpiť

Päť krehkých dám hrajúcich rýchly, svieži a energický metal, pre ženské aj mužské publikum, premiérovo zavíta na európsky kontinent. Japonská formácia Bridear príde predstaviť 16. mája do bratislavského Randal Clubu nový album Baryte.

Ich dátum existencie sa datuje na rok 2011, a keď o dva roky neskôr vydali debutový singel Thread Of The Light, spozorneli nielen priaznivci špecifického ázijského žánru visual kei, ale aj okruh tradičných metalistov.  Len prednedávnom Bridear vykročili z ulity krajiny vychádzajúceho slnka, z ktorej mieria dobyť európsky kontinent brilantnou interpretáciou a chytľavými skladbami. Kimi (vokál), Mitsuru (gitara), Misa (gitara), Kai (bicie nástroje) a Haru Misa (basgitaristka) sú sviežim oživením rockovej a metalovej scény. O ich prvých skladbách napísali kritici, že sú tak ukuté ako kov ošľahaných veteránov. Ich tvorbu zdobia epické introdukcie, kvetnaté gitarové riffy rozvíjajúce sa ako púčiky sakury a rytmika s prekvapivými zvratmi poskladaná na melodických sekvenciách. Hlavný vokál speváčky Kimi potvrdzuje, že japonské kapely majú zvláštny cit pre melodiku, čo je ešte umocňované jej veľkým rozsahom. Takúto originál "origami skladačku" budete rozhodne chcieť zažiť aj na vlastné oči. Japonská kapela Bridear, známa svojimi energickými vystúpeniami, prichádza do bratislavského Randal Clubu, aby predstavila nový album Baryte, ktorý vychádza 23. marca. Na európske turné prichádza s aktualizovaným -  romantizujúcim imidžom - kontrastujúcim s ich gitarovými erupciami. Hoci svoje fantaskné love - story príbehy prezentujú vo volánikoch - brilantnými gitarovými sólami a zachovaním špinavej atmosféry zaujmú aj mužské publikum.

Ako predkapela sa predstaví ostravská formácia Sweet Leopard pripomínajúca ranný Twisted Sister. Pri ich tvorbe si zaspomíname na zlatú éru glam rocku osemdesiatych rokov aktualizovanú do súčasného trendu sleaze rockovej invázie. Vášeň pre ženy, rýchle motorky a alkohol sa odráža v každom gitarovom kroku.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup10,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.