Fashion Show recyklovanej módy

Fashion Show recyklovanej módy

22.04.2016 20:00
Rivers Club, Tyršovo nábrežie, Bratislava

Fashion Show recyklovanej módy predvedie originálne slovenské, ale aj zahraničné modely vyrobené z použitého textilu a oblečenia. V spolupráci so študentami Školy úžitkového výtvarníctva Josefa Vydru v Bratislave a renomovanými návrhármi vám ukážeme, ako sa dajú zdanlivo nepotrebné kusy oblečenia prebrať opäť k životu zapojením fantázie a šikovných tvorivých rúk. Predsvedčíte sa, že k tomu, aby ste boli trendy, nepotrebujete vždy najnovšiu módnu kolekciu. Príďte sa inšpirovať 22. apríla na jedinečnú Fashion Show na Dunaji s výhľadom na Bratislavu, hudobným hosťom Anitou Soul a afterparty s DJ-om. Po prehliadke si budete môcť vybrané modely vydražiť v dobročinnej dražbe, ktorej výťažok poputuje rodinám v núdzi. Večerom bude sprevádzať moderátor Michal Sabo.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

Odporúčané