Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

PS:Digital Breakfast / #dzivoKE edition

LOĎ - Divadlo v podpalubí (Loď Adyho Hajdu), Tyršovo nábrežie, Bratislava

26.2.2016 08:30 - 10:00
Kúpiť

Pracujete v marketingu, ste digitálni nadšenci, zaujímajú vás najnovšie vychytávky z digitálneho sveta, či chcete udržať krok s touto dynamicky sa rozvíjajúcou oblasťou biznisu? Príďte na raňajky zo série PS:Digital Breakfast, kde každý mesiac predstavujeme najnovšie trendy z týchto oblastí.

Pravidelné vydanie našich raňajok, kde sa dozviete najzaujímavejšie novinky z internetového a mobilného marketingu v podaní PS:Digital, pochutnáte si na chutných raňajkách a vypočujete si špeciálneho hosťa. Tentoraz budú hneď dvaja a to moderátor Sajfa a youtuber Expl0ited. Spolu vám predstavíme unikátnu kampaň #dzivoKE, počas ktorej sa nám podarilo “predať” Košice takmer 1 miliónu ľudí za necelé 3 dni. Ak chcete vedieť, ako sme to urobili, neváhajte, počet miest je obmedzený.

PS:Digital Breakfast sa uskutočnia v piatok 26. februára od 8:30 do 10:00 na LOĎ - Divadlo v podbalubí (možno ho poznáte ako Loď Adyho Hajdu) na Tyršovom nábreží.

Viac info o PS:Digital nájdete na www.psdigital.sk.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie30,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.