Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Vec & Škrupo, Hafner & Beyuz, Modré Hory

Urban Spot, Bývalé kino Hviezda, 974 01 Banská Bystrica

8.4.2016 21:00
Kúpiť

Vec & Škrupo
je DJ, raper a beatmaker, ktorého ani nie je treba predstavovať. Ide totiž o jedného z najväčších machrov, ktorý sa na slovenskej scéne pohybuje od konca deväťdesiatych rokov, kedy spolu s Midim vytvorili "Trosky". Je to duo, ktoré nielen svojím debutovým albumom z r.1997 formuje náhľad na slovenský hiphop prakticky dodnes. Ako DJ je tiež proste Pán. Prebojoval sa aj na svetové finále DMC v Londýne v r.2001. Na konte má tiež sólové albumy Dobré ráno (2005), Funkčný Veterán (2008) a najnovší Stereo Farbo Slepo (2012). Na mnoho koncertoch znova a znova potvrdzuje svoju kreativu. Tohoto umelca si nesmiete nechat ujsť.
Na pódiu sa predstaví so Škrupom, ktorý sa predstaví ako jeho DJ, ale aj hypeman, raper a spevák.

Hafner & Beyuz
To sú moderný muzikálno-teatrálny spevák Hafner a jeho dvorný producent Beyuz, ktorí majú na rováši pestrú paletu hudobných produkcií a vtipných textov. Hafner vydal tri albumy - V živote, Moderný spevák a Blázon čas, kde sa o hudobnú produkciu postaral Beyuz. Hafner, aka najchorejší spevák v hre, spolupracoval aj s Mojou Rečou, Orionom, Zdenkou Prednou, Yankom Králom, Mariánom Čekovským, Pekom, Paulie Garandom či Emonoizboyz.

Modré Hory
Prednedávnom vydali druhý album Big Beat, za ktorý si odniesli Rádiohlavy 2014. Na konte majú pár tuctov, vraj netuctových, skladieb. Sú rapového charakteru a sú vraj pre dospelých alebo aspoň pre kaviarenských povaľačov. Nové skladby robia štatisticky v päťročných intervaloch, a tak ich koncertný program je vlastne stále čerstvý a aktuálny. Ich komické tváre sú akoby z iných častí vesmíru, rovnako rozdielny je aj ich temperament, hlas a prejav, pochádzajú z iných miest a sfér. Napriek tomu už vlani v lete po prvom spoločnom treku vedeli, že zakrátko fanúšikom prinesú zhluk výpovedí z tej temnejšej, ťažšie uchopiteľnej, ale zas ľahko sebaľútostivej a trochu nekonformnej stránky reality. Toto obdobie je už zrejme za nimi a čakajú na nich nové dobrodružstvá v tomto zvláštnom vesmíre, ale kondenzát svojich vnútorných aj vonkajších sračiek a šlendriánskych, až cynických reflexií, ktoré sú zabalené v akoby umeleckom prevedení, tu zanechali.

Na akcii budeš môcť podporiť dobré veci:
LowCost
Kúpou LowCost oblečenia podporíš slovenský skateboarding. Všetky peniaze idú na stavbu nových skate spotov a organizovanie skate akcií. Urob dobrú vec, a kúp si napríklad kvalitné ponožky v ktorých ti nohy nebudú smrdieť nikdy a môžeš mať dobrý pocit, že pomáhaš rozvíjať skate scénu!

Nejebem na to
Nejebemnato je projekt vytvorený za účelom prebudenia chuti zaujímať sa o svoje okolie a vylepšovať veci, ktoré sa nám zdajú nedostatočné. Nejde o hejt žiadnej inej stránky/značky, ide len o to, že popularizovaná kultúra ako taká speje k nezáujmu, poprípade ho nahrádza povrchným záujmom ovplyvňovaným kadečím, čo si prečítame na prvej hoax stránke. Formou handmade tričiek chceme propagovať DIY kultúru, zaujímavé myšlienky a v neposlednej rade pomoc ostatným, keďže časť sumy každého trička ide na DIY skate kultúru a dobročinné účely

Vstup na mieste: 9 eur

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Státie7,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.