Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BEAUTY FORUM TRENČÍN 2016

areál Expo Center, K výstavisku 447/14, 911 40 Trenčín

4.3. - 5.3.2016
Kúpiť

Spoznajte najnovšie trendy krásy na veľtrhu
BEAUTY FORUM TRENČÍN 2016

Expo Center Trenčín pozýva v dňoch 4. až 5. marca 2016 do svojho výstavného areálu kozmetičky, vizážistky, nechtové dizajnérky, manikérky, pedikérky ale aj všetky milovníčky krásy na 24. ročník medzinárodného kozmetického veľtrhu BEAUTY FORUM TRENČÍN, ktorý zastrešuje všetky oblasti kozmetického priemyslu. V areáli trenčianskeho výstaviska sa tento rok odprezentuje viac ako 250 značiek, medzi ktorými sa opäť objavia novinky vstupujúce na slovenský trh.

Súčasťou veľtrhu BEAUTY FORUM TRENČÍN je atraktívny sprievodný program. Téma Majstrovstiev SR v make-upe pre rok 2016 je mimoriadne zaujímavá - FAREBNÉ 80-te ROKY. Pop music, bláznivé účesy a farebné oblečenie to sú 80-te roky. Výrazný, farebný make-up, rúžové pery á la Barbie, neónové očné tiene a výrazné, tmavé oči. Pre nechtové dizajnérky a manikérky sú pripravené odborné súťaže - Majstrovstvá SR v Nail Designe a Majstrovstvá SR v NailArt Trophy, ktoré majú pre rok 2016 stanovenú tému JULES VERNE - JEHO NEOBYČAJNÉ A FANTASTICKÉ PREDSTAVY A PRÍBEHY. Každá žena chce byť krásna a mať zvodný pohľad. Predĺžiť a zahustiť riasy modelky nadstavením 3D rias je úlohou pre tých, ktorí sa prihlásia na Majstrovstvá SR v predlžovaní rias. Súčasťou sprievodného programu bude tiež 12. ročník Majstrovstiev SR v maľovaní na telo BODY ART , ktorý organizuje Asociácia pre podporu a rozvoj súťaže Majstrovstiev SR v maľovaní na telo BODY ART v spolupráci s Tasha Cosmetics, s.r.o. a výstaviskom Expo Center Trenčín, tento rok na tému ŽIVLY. Súťažiť sa bude v 2 kategóriách: Štetce a hubky – Bodypainting a Airbrush Bodypainting. Prvýkrát počas veľtrhu BEAUTY FORUM TRENČÍN zastreší Podologický a pedikérsky deň spoločnosť Dr. Foot, s.r.o. V poradí už 11. ročník odbornej podologickej súťaže BEAUTY FOOT SLOVAKIA pripravujeme spoločne s Centrom pedikúry s.r.o. Pre kozmetičky je určený odborný seminár „Kozmetika a regenerácia v teórii a praxi“. Sprievodný program veľtrhu ponúkne aj druhý ročník súťaže VlasyVizáž CUP 2016, ktorá je určená pre slovenských a zahraničných kaderníkov a vizážistov, zameraná na premenu modelky - inšpiratívnu a kreatívnu prácu vychádzajúcu z trendov.

V rámci spolupráce s  nemeckou firmou Health & Beauty Trade Fairs GmbH & Co. KG, ktorá je držiteľom licencie pre poriadanie 11 veľtrhov BEAUTY FORUM v celej Európe, víťazi Majstrovstiev SR v Make-upe, NailArt Trophy, Nail Designe, Body Arte a v predlžovaní rias postupujú na medzinárodné majstrovstvá v Mníchove, kde si môžu porovnať svoje schopnosti aj s profesionálmi z ostatných európskych krajín.

Podrobné informácie o veľtrhu BEAUTY FORUM TRENČÍN 2016 sú k dispozícii na www.expocenter.sk.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Dospelí5,00 €Nie je v predaji
Študenti, dôchodcovia3,50 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.