Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Geografovica 2016

Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, 811 06 Bratislava

17.03.2016 20:00
Kúpiť

17.3.2016 sa v Bratislave uskutoční Geografovica 2016.

Vážení kolegovia, kamaráti,známi, priatelia, jednoducho milovníci Geografie a dobrej zábavy,

Rok prešiel ako tupý nôž zamrznutým maslom a naša najväčšia povinnosť stretnúť sa mimo fakulty a geograficky zabaviť sa prichádza, a tento rok sa už nebude opakovať !!! (iba že by ...)

Prvý krát v historíí však Geografovica nadobúda celo-Slovensko-geograficky rozmer, pretože pozvani sú študenti a pedagógovia, terajší aj bývalí z celého Slovenska a to tu ešte nebolo !!!

Polnočným Headlinerom bude už tradičná, priam legendárna show docenta Slavíka s vokálnym doprovodom Geographic Boys & Girls ❢❢❢

prosíme POZOR:

Prvý krát, sa na Geografovici objaví multižánrová kapela lokálneho významu s globálnym dosahom a celoslovenským prínosom, Prešovská úderka, najlepšia a zároveň najskromnejšia kapela na svete - dámy a páni : "HEĽENINE OČI" !!!

Aby toho nebolo veľa, DJ's Hot Brotherz zahrajú klasickú Rockovú Oldiesku demograficky napojenú na prvy Rock & Rollu, Swingu či Tublatanky.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup6,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.