Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Cestami necestami 8 - S foťákom na cestách

Hlava 22, Bazová 9, 821 08, Bratislava

22.2.2016 19:00
Kúpiť

Pokračujeme v pravidelných cestovateľských večeroch “Cestami necestami”, na ktorých si v magický dátum 22. 2. v Hlave 22 vypočujete 2 prezentácie na 1 tému a po nich nasleduje diskusia s prezentujúcimi.

19:00 Tomáš Gríger - Nórsko z výšky
Bude to príbeh o mojich troch letách strávených v Nórsku. Najskôr to bola jedna epická cesta na červenom skútri, ktorej následkom som sa začal do Nórska vracať, najskôr ako profesionálny fotograf, neskôr aj ako pilot dronu. Premietnem vám krátky zostrih svojich preletov nad Nórskom, a popri ukážkach fotografií tejto krásnej krajiny vám budem rozprávať príbehy o svojich cestách za polárnym kruhom.
Web: http://www.viamalina.com/

20:00 Lucia Tužinská - Cestujem, fotím a teda som.
Lucia porozpráva o fotení počas Erasmu v Španielsku, lietania v Rumunsku, spontánneho tripu do Amsterdamu a nakoniec vysnívaného roadtripu Európou do Španielska.
Web: https://www.facebook.com/visualucia

21:00 Diskuska: Tomáš & Lucia

Viac o evente.

Zvýhodnená cena 4 eur platí pre prvých 30 vstupeniek. Cena ostatných vstupeniek je 5 eur.
Cena na mieste: 6 eur

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup4,00 €Nie je v predaji
Vstup5,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.