Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BEST OF Capo di tutti party

V-klub, Námestie SNP 12, 812 34 Bratislava

19.2.2016 21:00
Kúpiť

"Tri živé kapely, jeden DJ a tie najlepšie tanečné hity od 50. rokov až po súčasnosť. Šieste narodeniny Capo di tutti Party s vami chceme osláviť vo veľkom štýle na jedinečnej žúrke nazvanej Best of Capo di tutti Party. Už v piatok 19. februára vo Véčku! 

Do tanca vám zahrajú naši a vaši obľúbencí, ktorí nás sprevádzajú od úplnych začiatkov - The Cellmates. Opäť predvedú najlepšiu rock’n’rollovú šou široko ďaleko! Hity, ktoré zahrajú, pripomenú rebelské 50. a 60. roky. Novinkou na našich akciách bude kapela Mr. Moon. Dodnes nás mrzí, že sme na našej FUNKY party v roku 2011 nemali živú skupinu a s Mr. Moon si tento sen konečne splníme. Groovy rytmy 70. rokov, ale aj ich vlastné skvelé piesne roztancujú každého. Treťou kapelou budú mladí Prešporskí Junáci, vychádzajúca hviezda našich večierkov, ktorí tentoraz zahrajú to, čo ich baví najviac, teda R&B hity 80., 90. rokov ale aj zo súčasnosti. Hudobnú zmes dokorení osvedčenými retro hitmi obľúbený DJ Pali známy z našich Born in the 80s & 90s žúrok!

Okrem doposiaľ najbohatšieho hudobného programu pre vás na party pripravíme aj to najlepšie z výzdoby a rekvizít, čo sme od roku 2010 vyrobili. Máte sa na čo tešiť! :-)

Viac info TU.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup5,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.