Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Cestovateľský festival Cestou necestou - Poprad

Tatranská galéria Poprad - ELEKTRÁREŇ, Hviezdoslavova 12, 058 01 Poprad

3.3.2016 18:00
Kúpiť

Cestovateľský festival Cestou necestou po druhýkrát v Poprade :) Pre veľký záujem sa presúvame do Tatranskej galérie.
Program s fotografiami na: http://cestounecestou.sk/podujatie/2016-03-03-poprad/

Program:
18:00 Michal Knitl - Turecko, Gruzínsko, Arménsko, Irán
Cez Bulharsko sa presunieme do Turecka, kde som pri prvom kopci prežil jednu z najadrenalínovejších nocí celého výletu. Veľmi milo ma prekvapuje Gruzínsko, krajina špagetového písma, výborného vína, šialených šoférov, čierneho mora a nádherného Kaukazu so strážnymi vežami v oblasti Svaneti. Kláštore v Arménsku a výhľad z Jerevanu na Ararat má trpkastú príchuť. Necelých 48 hodín v Náhornom Karabachu sa mi javí ako oblasť, kde ešte dlhé roky uplynú, kým sa domáci začnú aspoň trochu usmievať. A Irán? Neuveriteľné. Najpohostinnejší ľudia akých som kedy stretol. Hostiť síce nemôžu, no i tak to robia. Ste hosť s veľkým H. Narodeninová oslava, výstup na zamrznuté jazero pod Sabalanom a na Damavand, melónový džús s vanilkovou zmrzlinou, stopovanie s Radom a svadba v dedine pred turkménskou hranicou.

19:00 Maroš Matoušek - EBC trek - Nepál
Zvažoval si Everest Base Camp trek, ale financie ťa odrádzali? Rád sa podelím s mojou skúsenosťou, kedy som sa vydal sám autobusom z Káthmandu a došiel pod Everest za 250 eur. Rozprávanie o tom, ako sa dá spraviť EBC trek sólo, bez sprievodcov a nosičov a zažiť veľa muziky za málo peňazí.

20:00 - 20:15 prestávka

20:15 Roman Málik - Farby Srí Lanky
Prezentácia zobrazuje 2 týždne naprieč Srí Lankou. Precestovali sme polku ostrova, spoznali domáci život, skúšali surfovať, vyliezli v daždi na Adamovu horu, hľadali veľryby a zabávali sa spolu s domácimi.

21:10 Tomáš Vilček - Unikátna exotika Pobrežia Slonoviny a Mali
Ochutnávka veľmi špecifickej a turisticky málo frekventovanej časti Afriky. Cesta, na ktorej džungľu strieda sahel, dravé vlny oceána strieda nehostinná púštna krajina, a predovšetkým kresťanstvo strieda islam. Cestu neustále sprevádza spoznávanie mimoriadne špecifických kmeňov. Kontroverzné krajiny, ktorým občianské vojny v posledných rokoch zásadne menili tvár. Šialená doprava, neúnosné horúčavy a spoznávanie bežného života plné nezabudnuteľných zážitkov.

Zmena programu vyhradená. Najaktuálnejší program nájdete na podujatí na facebooku a webovej stránke www.cestounecestou.sk.

EXPEDIČNÝ FOND: Prispejte do Expedičného fondu, z ktorého podporujeme expedície. Ak plánuješ niečo dobrodružné a jedinečné, prihlás svoju expedíciu... Viac info TU.

Kúpou lístka súhlasíte s poskytnutím Vášho krstného mena a emailovej adresy organizátorovi - OZ Cestou necestou, čím budete automatický zaradený do celoslovenského žrebovania o ceny v tombole.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup5,00 €Nie je v predaji
Expedičný fond10,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.