Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

LE GRANDE HOUSE

Masquerade club, Ventúrska 16, 811 01 Bratislava

30.1.2016
Kúpiť

Hudobno-tanečné podujatie so zameraním na EDM /electronic dance music, bolo zahájené v roku 2008. Od tej doby na seba upriamilo pozornosť desiatok tisíc fanúšikov, ktorí sa stali svedkami nezabudnuteľného zážitku. Predstavenie modernej hudby dneška a zajtrajška ľuďom prináša inú dimenziu zábavy v podobe vystúpení známych a obľúbených umelcov, DJov, artistov a tanečníkov v spojení so špeciálnymi efektmi.

V novom roku Le Grande House štartuje svoju tour 30.1.2016 v bratislavskom Masquerade clube s rezidentnými DJmi Charlie Clubber so špeciálnym živým sprievodom hudobníkov Joe & Jane s ktorými odohrajú niekoľko nesmrteľných špeciálne upravených skladieb Queen a Djane Tamira. Za rezidentov clubu sa o vašu náladu bude starať aj DJ BPM. Čakať na vás budú mixované CD Le Grande House od hlavných predstaviteľov zadarmo a iné milé prekvapenia.

Viac info TU. 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
LE GRANDE HOUSE
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup muži5,00 €Nie je v predaji
Vstup ženy3,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.