Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

KORBEN DALLAS + hostia

Trenčín, Bratislava

Apríl 2016
Kúpiť

KORBEN DALLAS + hostia

Korben Dallas + špeciálny hosť Katarzia: 2. 4. 2016 Trenčín, Piano Club
Korben Dallas + špeciálny hosť Monikino Kino: 7. 4. 2016 Bratislava, Ateliér Babylon

Korben Dallas na jeseň odohrali spoločné česko-slovenské turné so skupinou Zrní a vydali nový album Kam ideme, ktorý obsahuje ich skladby nahrané v sprievode Symfonického orchestra Slovenského rozhlasu. Do Ateliéru Babylon sa vracajú po viac ako roku so svojim štandardným rockovým programom. Ku kapele sa po kratšej prestávke pripojí aj jej pravidelný hosť, gitarista Ľubo Petruška z Chiki liki tu-a.

Špeciálny hosť v Trenčíne: Katarzia. Katarzia je Katarína Kubošiová, autorka skladieb a textov, ktoré spieva a hrá na gitare. Debutovým albumom Generácia Y si získala priazeň fanúšikov aj kritikov, predstavila sa na Pohode, Colours of Ostrava, či Red Bull Music Academy. V súčasnosti Katarzia pripravuje svoj druhý album.

Špeciálny hosť v Bratislave: Monikino Kino. Monikino Kino sú Monika Midriaková a člen Midi Lidi Petr Marek. Monika skladá väčšinu hudby, Petr píše texty v Monikinej slovenčine. Ich debutový album Prázdniny vyšiel v roku 2014 vo vydavateľstve Slnko Records.

Vstupné Trenčín (voľné státie):
- predpredaj do 29. 2. 2016: 10 eur
- predpredaj od 1. 3. 2016: 12 eur
- na mieste: 15 eur

Vstupné Bratislava:
Voľné státie:
- predpredaj do 31. 12. 2015: 10 eur
- predpredaj od 1. 1. 2016: 12 eur
- na mieste: 15 eur

Voľné sedenie (balkón):
- predpredaj: 15 eur
- na mieste: 20 eur

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.