Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

YOUNGBLOOD 46

Športová hala na Štiavničkách, 974 01 Banská Bystrica

12.3.2016 18:00
Kúpiť

12.3.2016 sa v Banskej Bystrici uskutoční podujatie YOUNGBLOOD 46.

Aj tento rok Vás pozývame na podujatie, ktoré sa už v Banskej Bystrici stalo tradíciou. Galavečer Youngblood – profesionálne zápasy v Thajskom boxe, K1 a MMA pre všetkých fanúšikov bojových športov. V hlavných zápasoch uvidíte už známe tváre slovenskej profesionálnej bojovej scény, ale do ringu nastúpi aj mladá krv, ako už názov sľubuje. V profesionálnom ringu sa v zápasoch podľa pravidiel Muay Thai a K1 predstavia Ján Mazúr, Marcel Jáger, Vlado Konský, Peter Lamper, Michal Tomko, Igor Daniš a mnohí ďalší. Súpermi budú skúsení bojovníci z Poľska, Čiech, Srbska aj Chorvátska. Oficiálny začiatok podujatia je o 19:00, brány športovej haly sa pre divákov otvoria o 18:00, kedy začnú aj predzápasy.

VIP Stoly pre 4 osoby – sedenie priamo na ploche pri ringu, pre hostí je pripravené občerstvenie v podobe obložených mís, koláčiky a pochutiny, takisto víno a nealko nápoje.
VIP stôl pre 4 osoby v cene 300 eur - sedenie na úrovni prvého radu
VIP stôl pre 4 osoby v cene 250 eur - sedenie na úrovni ďalších radov

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
VIP stôl pre 4 osoby300,00 €Nie je v predaji
VIP stôl pre 4 osoby250,00 €Nie je v predaji
Voľné sedenie10,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.