Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

ROCKSCAPE ADVENTURE - POPRADSKÉ PLESO

Horský Hotel Popradské pleso, Vysoké Tatry

12.2. - 14. 2. 2016
Kúpiť

Festival Rockscape dobýva Vysoké Tatry!!!

Chceš zažiť neopakovateľné dobrodružstvo? Predstav si víkend v náručí nádhernej tatranskej prírody plný koncertov a absolútnej zábavy, ktorý stráviš v spoločnosti známych slovenských muzikantov a s ľuďmi naladenými na rovnakú vlnovú dĺžku akou je tá tvoja. Ak si na takéto dobrodružstvo pripravený, tak sa určite stretneme 12. - 14. februára 2016 v Horskom Hoteli Popradské pleso na prvej edícii ROCKSCAPE ADVENTURE!

O zábavu sa postarajú:
HEĽENINE OČI
CHIKI LIKI TU-A
INEKAFE UNPLUGGED
FROM OUR HANDS
MR. TEDDY AND THE SIDEKICKS
SATIN LEAD
JB - KINGS OF DIRTY ROCK'N'ROLL
CASCABEL
SEMATAM
JASNÁ HMLA
ALL NITE DJ


Zmena programu vyhradená!

Vstupenky:
Vstupné na Rockscape Adventure je 39 eur.
V cene vstupenky je ubytovanie od piatku do nedele v Horskom Hoteli Popradské pleso, vstup na všetky koncerty, after party a iné spoločenské aktivity, hotelová sauna a kaďa (nezabudnite si teda zobrať plavky).

Ubytovanie:
Ubytovanie je v šesť až osemlôžkových izbách a keďže sme na horách, prineste si spacáky (kto chce môže aj macíka, bábiku a pod.), bude to romantika. Každý, kto si zakúpil vstupenku na Rockscape Adventure v predpredaji na predpredaj.sk, môže si registrovať ubytovanie na mailovej adrese: mirka.rockscape@gmail.com

Pre registráciu uveďte Vaše meno a číslo vstupenky. Ak chcete byť s niekým konkrétnym na izbe, uveďte to do mailu, alebo pošlite spoločnú rezerváciu. Hotel bude pripravený pre vás od piatkového rána.

Strava a pitný režim:
Hotel má vlastnú reštauráciu a bar s veľmi širokým sortimentom jedál (od raňajok po večerné obžerstvo) a nápojov (od čaju po Hennessy). Nosiť si vlastné jedlo a chlast je preto úplne zbytočné!. Ceny sú viac než priaznivé a ani v najmenšom nepripomínajú ceny v okolitých tatranských strediskách.

Doprava:
Autom sa dostanete na železničnú stanicu Popradské Pleso, kde je veľké zberné parkovisko a odtiaľ pešo, alebo festivalovou kyvadlovou dopravou.

Doprava vlakom je úplne jednoduchá z akejkoľvek východiskovej stanice. Základ je dostať sa do stanice Poprad-Tatry a odtiaľ osobáčikom do stanice Popradské Pleso, alebo do stanice Štrba, odtiaľ zubačkou na Štrbské Pleso a následne do stanice Popradské Pleso, odtiaľ pešo, alebo festivalovou kyvadlovou dopravou..
Hotel je od stanice vzdialený cca hodinu vychádzkovým tempom a vedie k nemu asfaltová cesta cez krásny tatranský les. Počas cesty budú pre peších pripravené občerstvovacie miesta, kde po preukázaní sa platným lístkom Rockscape Adventure obdržíte čajík s rumom, takže cesta bude plynúť ešte príjemnejšie.

Pre ZŤP a lenivejších máme pripravenú kyvadlovú dopravu 7-miestnou dodávkou zo železničnej stanice Popradské Pleso na Hotel Popradské Pleso. Cena za dodávku je 15 euro, t.j. cca 2 eurá na osobu.

Tešíme sa na Vás a Vesmír s Vami priatelia!

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup39,00 €Nie je v predaji
Vstup33,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.