Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

ALENKA V KRAJINE ZÁZRAKOV – CIRKUSOVÝ MUZIKÁL

Slovensko

Máj 2016
Kúpiť

ALENKA V KRAJINE ZÁZRAKOV – CIRKUSOVÝ MUZIKÁL

Je už klasické dielo, ktoré bolo spracované divadelne, ako ľadová show, vydané asi po celom svete knižne vo všetkých jazykoch.

V máji 2016 Vám privezieme „ALENKU“ v prevedení  CIRKUSOVÝ MUZIKÁL. Kde inde na svete by mohla takáto kombinácia vzniknúť, ako v krajine najlepšieho cirkusu , v krajine, kde má  cirkus takmer rovnako dlhú históriu ako jeho kultúra.  Tou krajinou je Rusko. Spojili sa jedni z najlepších akrobatov,  dramaturgov, tanečníkov, kostymérov, scénografov, hudobných skladateľov a mnoho ďalších aby vznikol pravý RUSKÝ CIRKUSOVÝ MUZIKÁL – ALENKA V KRAJINE ZÁZRAKOV. Divák sa dejom prepletá odľahčenou formou v ktorej znejú piesne, tancuje sa a akrobati nám svojím umením zastavujú pravidelné dýchanie. Predstavenie je vhodné pre diváka od 4 rokov až po 99 rok života. Každý si nájde to svoje v tejto zmesi  akrobacie, tanca, spevu a hudby.

Celé predstavenie bude odohrané v slovenskom jazyku, a teda zrozumiteľné aj pre najmenšieho diváka. Hlavnej úlohy ALENKY sa zhostila naša slovenská herečka NATÁLIA PUKLUŠOVÁ. V Alenke si zaspieva, zatancuje a možno i predvedie niečo z cirkusového umenia.

Tešíme sa na aj Vašu návštevu.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.