Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

LADIES NIGHT MAGIC MIKE XXL 2016

Košice, Žilina, Bratislava

11.2. - 13.2. 2016
Kúpiť

NAJLEPŠIA STRIPTÍZOVÁ SKUPINA EURÓPY PRICHÁDZA PRVYKRÁT NA SLOVENSKO. LADIES NIGHT MAGIC MIKE XXL TOUR V MESTÁCH KOŠICE, ŽILINA A BRATISLAVA.

Dámy, myslíte si, že je nemožné aby Vám bolo aj vo februári poriadne horúco?

Príďte sa presvedčiť na vlastné oči do Košíc, Žiliny a Bratislavy a zažite naživo momentálne jednu z najúspešnejších európskych skupín HOT MEN DANCE, ktorá úspešné napreduje v tohtoročnej talentovej show v Maďarsku. Moderná panská striptízová formácia HOT MEN DANCE si pre vás pripravila jedinečný večer nabitý tanečnými spoločnými i sólovými vystúpeniami na štýl filmovej premiéry MAGIC MIKE XXL a dokonca Vám predvedú aj ich postupové úspešné striptízové čísla, ktorými ohúrili porotu aj cele Maďarsko.

Mate tak jedinečnú možnosť pridať sa k viac ako tisíckam žien zo Slovenskej republiky a prežiť vzrušujúci večer pod vedením striptérskej elitnej skupiny, ktorá sa okrem toho predstaví na jednom pódiu s najlepším striptérom planéty za rok 2012, 2013 a 2015 a Majstrom Európy za rok 2014.

I am sexy and I know it…“ Ženy chcú sexi chlapov. Keď nie navždy, nachvíľu určite. Vždy to tak bolo a vždy to tak bude, nech komukoľvek tvrdia čokoľvek. Chcú sa odviazať a raz za čas si poriadne užiť horu vyrysovaných svalov. A preto je tu lukratívna LADIES NIGHT MAGIC MIKE XXL

Dámy zbystrite teraz zrak, LADIES NIGHT MAGIC MIKE XXL je nielen o tanci, profesionálnych a prepracovaných choreografiách plných sexeapelu, šarmu a sexy pohybov ale aj o speve

Pozvanie prijala aj mladá vychádzajúca hviezda rodená v Los Angeles menom Lil C, ktorý sa prebojoval v roku 2011 v maďarskej Superstar na 4 miesto a po prvýkrát sa predstaví na Slovensku v rámci turné. Poznáte spevákov ako Chris Brown čí Usher alebo Michael Jackson? Lil C vám zaspieva ich najznámejšie skladby a to naživo, a to nie je všetko milé dámy, Lil C sa pri speve aj vyzlieka, a to donaha.

Nebude chýbať ani tombola o zaujímavé ceny a možnosť zažiť borcov priamo na dosah a objednať si privátne lap dance priamo na mieste podľa vašej chuti. Pre dámy, ktoré si budú chcieť odniesť domov fotku na pamiatku, bude pripravená špeciálna fotostena, pri ktorej sa budete môcť fotiť s vašimi obľúbenými striptérmi. Celý večer bude moderovať profesionálny moderátor, ktorý ostáva zatiaľ v tajnosti

Muži roka priamo pred vami, to je Show kde nemôžete s kamarátkami chýbať.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.