Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Cestami necestami 7 - Cestovanie vo dvojici

Hlava 22, Bazová 9, 821 08, Bratislava

18.1.2016 19:00
Kúpiť

Dňa 18.1.2016 o 19:00 sa v Hlave 22 uskutoční ďalšia časť cestovateľských prezentácií, tentokrát na tému Cestovanie vo dvojici.

1 téma, 3 prezentácie a 1 diskusia
http://cestounecestou.sk/podujatie/2016-01-18-bratislava/

Sólo cestovanie je stále obľúbenejšie - ponúka flexibilitu a spontánnosť. Aké je to ale cestovať vo dvojici a zdieľať všetky zážitky s niekým, s kým si "sadnete"?

19:05 Chceme vidieť a zažiť čo najviac
(Mária Horská & Ján Cagán)

Dvaja voľnočasoví dobrodruhovia, milovníci Balkánu a výletov hocikam s ruksakmi a stanom. Držia sa motta: “Neprestaneme, kým neuvidíme celý svet :).” Prestopovali Gruzínsko, navštívili hory (Kazbegi, Svaneti), mestá (Tbilisi, Mtskheta, Kutaisi, Gori) a pár dní strávili na pobreži pri mori v meste Batumi. Krížom-krážom prešli aj Balkán, kde vyhľadávali dobrodružstvo a krásnu prírodu. Len pár dní pred prezentáciou sa vrátili zo svojej ďalšej cesty. Odkiaľ? To prezradia už oni.

19:40 Kým nás cestovanie nerozdelí!
(Ľubica Sekerková & Jozef Zima)

Ale niééé, nebojte sa, nie je to také hrozivé! Aj keď cestovanie v páre môže byť občas o dráme :), v prvom rade je o brutálnej láske a zážitkoch, ktoré by boli ničím, ak by ste ich nemali s kým zdieľať! A že máme čo zdieľať z našich samopašných backpackerských tripov – z odľahlých kontinentov – na to prisaháme čestným cestovateľským!

20:15 Nemáš s kým? Choď sám!
(Peter Hogy Hoferek)

To, že nemáš s kým vyraziť na cestu ešte neznamená, že by si mal ostať sedieť doma! Možno tá pravá, rovnako ako ty, vyrazila na cestu osamote. Tak choď a nájdi ju! O výhodách cestovania osamote a vo dvojici vám porozpráva Hogy, ktorý našiel svoju lásku až na opačnom konci sveta.

21:00 diskusia so všetkými prezentujúcimi

Viac o evente.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup4,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.