Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Astor Piazzolla - Tango, Jozef Lupták Quintet

Moyzesova sieň, Vajanského nábrežie, 811 02 Bratislava

10.1.2016 18:00
Kúpiť

Azda nikto nepreslávil tango väčšmi než argentínsky skladateľ Astor Piazzolla. Jeho kompozície sa vyznačujú multižánrovou pestrosťou, keď úžasným spôsobom vedel spojiť jazzové prvky, argentínske tango a klasickú kompozíciu. V tom je skutočne jedinečný. Sláčikové kvarteto v zložení Milan Paľa - husle, Marián Svetlik- husle, Martin Ruman - viola a Jozef Lupták - violončelo spolu s vynikajúcim akordeonistom Borisom Lenkom zahrajú päť tangových skladieb Sensatione od tohto skladateľa ako aj ďalšie skladby.

Naviac na pódiu predvedú svoje tanečné kreácie viacnásobní majstri Slovenska v tango argentino, Viktoria Bolender a Karol Brüll, teda špecialisti práve na tento druh tanca. Piazzolove skladby tak obohatia o nezabudnuteľný vizuálny rozmer.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie15,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.