Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Balkan Bashavel

V-klub, Námestie SNP 12, 812 34 Bratislava

22.01.2016 - 21:00
Kúpiť

Divoký Balkan Bashavel prifičí do Bratislavy hneď na začiatku nového roku! Príďte vyskákať kalórie z vianočného hodovania v rytme balkan beats, cigánskej muziky, cumbie a reggae.
Po boku obľúbeného DJského dua MALALATA sa tentoraz predstaví rómsky bigband SENDREIOVCI v plnej zostave a pražský DJ Le Petit Nicolas.

Powered by Capo di Tutti Party
www.facebook.com/capoparty

MALALATA (SK)
Je synonymom pre jedinečnú fúziu balkánskych beatov, cigánskej muziky, mexickej cumbie a karibského reggae. Každé vystúpenie DJského dua je nespútanou show plnou nákazlivej energie a 100% nasadenia. Pod taktovkou MALALATA pulzovali nielen stredoeurópske kluby, ale aj Viedeň, Berlín, Antverpy, Vilnius, Valletta, Tokyo a Tijuana. Duo predviedlo svoju show aj na festivaloch Pohoda, Uprising, Grape či na jednom pódiu s esami ako Parov Stelar Band, Goran Bregović a Fanfare Ciocarlia.

www.facebook.com/malalata

Sendreiovci (SK, live)
Jeden z najznámejších cigánskych b
igbandov v Európe, ktorý sa podieľal aj na hudbe k veľkofilmu Sherlock Holmes: Hra tieňov. Skupina vznikla v roku 1997 a účinkovala na množstve festivalov a koncertov na Slovensku aj v zahraničí. Snaží sa zachovať pôvodnú rómsku pieseň pre nasledujúce generácie a publiku ponúkať nielen rezké, ale aj clivé piesne.
www.facebook.com/Sendreiovci

 Le Petit Nicolas (CZ)
Šikovný DJ z Prahy. Nováčik na českej balkan beats scéne. Tradičné balkánske dychovky od neho nečakajte, je totiž priekopníkom moderných fúzií balkánskych rytmov s ďalšími hudobnými žánrami.
www.facebook.com/djlepetitnicolas

Tanečný workshop: Otec Mirec

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup7,00 €Nie je v predaji
Vstup6,00 €Nie je v predaji
Vstup5,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.