Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

DRACONIAN + Omnium Gatherum+ special guests

Randal Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

1.3.2016 19:00
Kúpiť

DRACONIAN + Omnium Gatherum + special guests

Švédska gothic doom metalová stálica DRACONIAN po prvýkrát na Slovensku !!!


V rámci európskeho turné prichádza  po prvýkrát na Slovensko švédska gothic doom metalová kapela DRACONIAN pri príležitosti vydania ich nového albumu Sovran, ktorý bol vydaný v októbri tohto roka pod hlavičkou Napalm Records. Kapela je veľmi dobre známa na gothic-doom metalovej scéne. Doprovod im na tomto turné bude robiť v súčastnosti čoraz populárnejšia fínska melodic death metalová kapela Omnium Gatherum, ktorá vo februári 2016 vydáva nový album Grey Heavens. Do Bratislavy prídu s 2 špeciálnymi zahraničnými hosťami. Na koncerte sa predstaví aj slovenská atmospheric metalová kapela April Weeps. Pokiaľ máte radi kvalitný melodic death metal a atmosféru temného  doom –gothic metalu , tak by ste si nemali nechať ujsť koncert týchto skvelých kapiel. Draconian si pre bratislavskú show pripraví špeciálny setlist, ktorý bude obsahovať to najlepšie čo kapela doposiaľ vydala.

Otvorenie brány: 18:00 hod.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie19,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.