Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Fed Cup Slovensko – Austrália

AEGON aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava

6.2. - 7.2.2016
Kúpiť

Slovensko – Austrália, lákavý súboj hviezd!

Slovenské tenistky sa v 1. kole II. svetovej skupiny Fed Cupu 2016 stretnú s Austráliou. Reprezentantky od protinožcov privíta tím kapitána Mateja Liptáka v AEGON aréne v Bratislave 6. - 7. februára 2016. Slovenskí tenisoví fanúšikovia uvidia najlepšie domáce hráčky a hviezdy z južnej pologule.
Vo fedcupovej histórii pôjde o druhý vzájomný súboj týchto súperov. V apríli 1995 zvíťazila Austrália na tráve v Perthe 3:2. Za slovenské družstvo hrali vtedy Karina Habdšudová Cíleková a Radka Zrubáková.
Pre divákov to bude atraktívne stretnutie, veď súper pochádza z grandslamovej krajiny. Ak pricestuje v plnej sile, bude mať v tíme šampiónku US Open Samanthu Stosurovú, ale aj bratislavskú rodáčku Jarmilu Gajdošovú, ktorá v minulosti vo Fed Cupe debutovala za Slovensko. Ďalšími hráčkami sú výborné deblistky Casey Dellacquová a Anastasia Rodionovová. Družstvo ako kapitánka vedie bývalá popredná profesionálka Alicia Moliková.
Slovensko má silné družstvo, do ktorého sa vráti po dvojročnej fedcupovej absencii absencii a operácii nohy bývalá líderka Dominika Cibulková. Jej úlohu v roku 2015 úspešne prevzala Karolína Schmiedlová, iba 21-ročná talentovaná Košičanka, ktorá sa stala slovenskou jednotkou, aj oporou fedcupového družstva. Kapitán Matej Lipták bude rátať s Magdalénou Rybárikovou, fedcupovou legendou Danielou Hantuchovou, prípadne s Janou Čepelovou.
Víťaz stretnutia Slovensko – Austrália si 16. - 17. apríla 2016 zahrá o svetovú skupinu 2017. Austrálii, druhej v historickom poradí podľa zisku trofejí, patrí v aktuálnom fedcupovom rebríčku 9. miesto, Slovensku 13. Austrálčanky sa dosiaľ radovali z celkového triumfu vo Fed Cupe sedemkrát (1964, 1965, 1968, 1970, 1971, 1973 a 1974), Slovensko raz v roku 2002.

Všeobecné podmienky sú na/ Terms and conditions are available on www.stz.sk.

ZAČIATKY, CENY VSTUPENIEK:
SOBOTA 6. februára 2016:
 dve dvojhry - začiatok 14.00 h, cena 15 €
NEDEĽA 7. februára 2016: dve dvojhry a štvorhra - začiatok 13.00 h, cena 15 €.

Miesta vyhradené pre telesne znevýhodnených na invalidnom vozíku sú už obsadené.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.