Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Urban Market 2015 (Winter Edition)

Pisztoryho palác, Klub DOLE , Nu Spirit Club Bratislava

11.12. - 13.12. 2015
Kúpiť

Urban Market 2015 (Winter Edition)
11. - 13. 12. 2015 / Pisztoryho palác / Vstupné: 3Eur - na mieste

Predvianočná predajná výstava dobrej módy, dizajnu a kreatívnej tvorby nielen zo Slovenska spojená s množstvom sprievodného programu.

Zimný Urban Market opäť ukáže selekciu toho najlepšieho z nezávislého, profesionálneho a amatérskeho dizajnu, módy, šperkov a doplnkov, ale aj iných umeleckých a kreatívnych výrobkov. Súčasťou podujatia bude už tradične tiež sprievodný program zostavený z výstav, koncertov, diskusií, workshopov, filmových projekcií a divadla, ako aj predvianočne ladená gastro zóna.  Rokmi overený koncept sa tentokrát predstaví v nových priestoroch v centre Bratislavy, a to v Pisztoryho paláci na Štefánikovaj ulici, ktorému nechýba jedinečný genius loci. Všetko to začne 11.  a skončí 13. decembra.

Event

Čakajú vás:
- viac ako 50 predajcov módy, dizajnu, produktového dizajnu a šperkov zo Slovenska, Čiech a okolia
- premietania tématických filmov a dokumentov v Kine Film Europe
- divadelné predstavenia z repertoáru súborov Divadlo Bez Domova, Equiteatro, Len Tak Tak
- DJ sety, prednášky a diskusie
- výstavy
- kreatívne workshopy pre poznania chtivých
- chill-out zóna
- chutné jedlo a pitie, ktoré zahreje na tele aj na duši
- tri neviazané žúry v KC Dunaj~

Urban Market Warm-Up Night /w ajlavmjuzik
10. 12. 2015 / 21:00 / Klub DOLE, Námestie SNP 30, 811 03 Bratislava
Vstupné: 5 eur - na mieste
Brenk Sinatra (AT), DJ Pufaz (CZ), DJ PecaOne (CZ), Petijee, MtotheG
 

Zimná edícia Urban Marketu tento rok začne už o deň skôr! Vo štvrtok, 10. decembra vás v Klube Dole rozohreje noc v znamení labelu ajlavmjuzik. Headlinerom večera bude Rakušan Brenk Sinatra, ktorého tvorba v znamení West-Costu a Detroitu valcuje domácu, aj zahraničnú scénu. Sekundovať mu budú DJ Pufaz, hudobný veterán a ambasádor labelu Humble Grooves, mladá krv v zastúpení PecaOne & Petijee a otec vydavateľstva, MtotheG.
Event

Urban Market Friday Night
11. 12. 2015 / 20:00 / Nu Spirit Club, Štúrova 3, 811 02 Bratislava
Vstupné: 5 eur - na mieste
MAIN STAGE: FVLCRVM, Stratasoul, margita a besná, Mitewort, Paradiso Rhythm, Jetluck, VJ noisvizion
BSMNT STAGE: IM Cyber (CZ), Kevi Anavi, [slu:t]
 

Nadupaná párty, na ktorej si každý príde na svoje. Na main stage vás budú zabávať oceňovaní FVLCRVM a Stratasoul, svoj návrat na scénu po dvojročnej pauze hlásia šialené baby margita a besná, na slnkom zaliatu riviéru vás prenesú Mitewort & Paradiso Rhythm a o úvodný set k prvému drinku sa postará Jetluck. Celé to budú sprevádzať vizualizácie od klubových stálic noisvizion.
Zívať prázdnotou nebude ani bsmnt stage, ktorý v túto noc ovládnu ženy. Do podzemia vás pozýva klubová matadorka IM Cyber (CZ), domáca hviezda Kevi Anavi a nekompromisné duo [slu:t]. Tu jednoducho nemôžeš chýbať!
Event

Urban Market Saturday Night 
12. 12. 2015 / 21:00 / Nu Spirit Club, Štúrova 3, 811 02 Bratislava
Vstupné: 6 eur - na mieste
MAIN STAGE: Bad Karma Boy, Hustle & Fitness showcase (Modré Hory, Bene, Lyrik, Pra3x + DJ Mouspin, Prezident Lourajder), Assquakess, VJ Sicknico
BSMNT STAGE: Yanko Kral, Bobsan, Vili:am

Rozlúčková párty s aktuálnym ročníkom Urban Marketu už tradične ponúkne kvalitnú kombináciu koncertov s DJskými setmi. Na hlavnom pódiu NuSpirit Clubu sa predstaví jedna z našich najúspešnejších mladých alternatívnych kapiel, Bad Karma Boy. Komu srdce bije skôr pre hip-hopové rytmy, tomu zaplesá pri jedinečnom showcase gigu vydavateľstva Hustle & Fitness. V rámci neho sa predvedú Modré Hory spolu, aj samostatne Lyrik a Bene, Pra3x a DJ Mouspin a Prezident Lourajder. Do tanca vám zahrajú šarmantné Assquakess a o príjemný vizuál sa postará aj VJ Sicknico. BSMNT bude zatiaľ patriť DJskej špičke v podaní Yanka Krala, Bobsana a Vili:ama. Pozor, nech vám neutrhnú dekel!
Event

Permanentka oprávňuje držiteľa na vstup na všetky menované podujatia:
- Urban Market 2015 (Winter Edition) v Pisztoryho paláci od 11. 12. do 13. 12., ako aj všetky jeho sprievodné podujatia (kino, divadlo, workshopy, diskusie, prezentácie)
- Urban Market Warm-Up Night w/ ajlavmjuzik v Klube DOLE vo štvrtok 10. 12. 2015
- Urban Market Friday Night v Nu Spirit Clube v piatok 11. 12. 2015
- Urban Market Saturday Night v sobotu 12. 12. 2015

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie12,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.