Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Hollywood Undead

Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, 824 12 Bratislava

6.4.2016 19:45
Kúpiť

6.4.2016 sa v Bratislave uskutoční podujatie Hollywood Undead.

Americká rap-rocková formácia Hollywood Undead nevynechá v rámci svojho plánovaného svetového turné ani zastávku na Slovensku. Stále populárnejšia skupina pristupujúca k hudbe značne invenčným štýlom vystúpi v Bratislave 6. apríla 2016.  


Hollywood Undead sa prezentujú energickou zmesou rocku, rapu a metalu, doplnenú o tanečné a alternatívne prvky. Američanov preto často radia aj do nu-metalového žánru, niektoré ich skladby prirovnávajú k tvorbe Linkin Park. Ich rozmanitá tvorba zahŕňa viacero typov songov – od „vážnejších“ piesní až po skladby vhodné na divokú párty. Hollywood Undead radi prekvapujú, neboja sa v jednom songu vytiahnuť obyčajnú flamenco gitaru a hneď v ďalšom sa vrhnúť na nekompromisný electro-punkový beat. Kalifornskí rodáci sa stále častejšie predierajú do poradia hitparád, v aktuálnom prúde ich považujú za nástupcov aj takých kapiel, ako Slipknot, Limp Bizkit či Korn.    

Predkapelou bude americká skupina Attila.

Otvorenie brány: 19:00

ZŤP -  50% zľava, v predaji iba na mieste po predložení ZŤP preukazu.
Deti do 10 rodkov vstup zdarma (v sprievode dospelého s platnou vstupenkou).

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup17,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.