Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

FINÁLE ROCKOVEJ MATURITY & 25. výročie KONFLIKT

Majestic Music Club & Randal Club, Karpatská 2, 811 05 Bratislava

28.11.2015 18:00
Kúpiť

Najhorúcejšia rocková noc tohto roka na Slovensku bude 28.11.2015 v MMC & Randal clube v Bratislave, kde po FINÁLE ROCKOVEJ MATURITY v MMC, má slovenská punk-rocková legenda KONFLIKT pripravenú špeciálnu show s kopou zaujímavých hostí k svojmu 25. výročiu. V RANDALE vystúpia ďalšie rockové formácie v rámci večera aj pofinálovej afterpárty Rockovej maturity.

FINÁLE ROCKOVEJ MATURITY; hudobno-súťažná show moderovaná ostrieľaným moderátorom a spíkrom rádia Rocková republika, Rasťom Očenášom. V rámci večera vystúpia finálové kapely ACES, ASENTH, FRIDAY WHISKEY, FOUR FACES, RADIX, MEREDITH, The ROCKEFELLAS, EUFORY a svojimi rockovými peckami zabojujú o priazeň Vašu aj porotcovskú. V porote nájdete Juraja Kupca(Babylon), Igora Belaja(The Paranoid), Petra SANCHEZA Sanigu(Bijouterier), Vadima Bušovského(Dorian Gray) a Róberta JURY Jurányiho(Konflikt). Počas večera sa Vám ujdú aj špeciálne hudobné prekvapenia. Podporte svojou účasťou slovenskú rockovú scénu a mladé geniálne kapely v Rockovej maturite. Viac na www.rockovamaturita.sk.

KONFLIKT; odohrá výročný koncert k svojmu 25. výročiu s kopou hostí a bývalých členov tejto slovenskej punk-rockovej legendy hrajúcej doteraz na slovenských i zahraničných pódiách. Očakávajte prierez celou tvorbou Konfliktu, proste punkovú nakladačku a pogovačku, akú zažijete len s Konfliktom.

RANDAL CLUB bude na svojom pódiu hostiť kapely Rockovej maturity, ktoré sa síce až do finále nedostali, ale majú stále čo ponúknuť a zažijete s nimi skvelý rockový večer. Po skončení finále bude dole v klube prebiehať aj afterpárty Rockovej maturity. Line up Vám upresníme čoskoro.

Prvých 500 návštevníkov podujatia dostane na vstupe od Rockovej maturity malú hudobnú pozornosť, ktorá určite poteší.

Vstupenka je jednotná a platí pre vstupy do MMC aj Randálu.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
VIP - volné sedenie15,00 €Nie je v predaji
Voľné státie10,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.