Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Tennis Champions 2015

AEGON aréna, Príkopova 6, 83103 Bratislava

1.12.2015 18:00
Kúpiť

Tennis Champions 2015: S Wilanderom, Noahom, Cashom, Bahramim, Schmiedlovou a Kvitovou!

1.12.2015 o 18:00 sa v AEGON aréne NTC uskutoční ďalší ročník tenisovej exhibície Tennis Champions. Nenechajte si ujsť túto jedinečnú šou a kúpte si lístky online.

Unikátna tenisová exhibícia bývalých a súčasných svetových aj slovenských hviezd  nás a Vás čaká aj v roku 2015. Podujatie na Slovensku už ôsmy rok exkluzívne zastrešuje agentúra B&D, s.r.o. Na jednom mieste sa tu stretáva svetový tenis na vysokej úrovni s humorom a vtipom, tiež reklama s jedinečným športovým podujatím. Podujatie je vynikajúcou príležitosťou pozrieť si z najlepších miest v Aegon aréne Národného tenisového centra umenie tých, ktorí umelcami naozaj sú nielen pre Vás, ale aj pre Vašich obchodných partnerov, klientov, priateľov a známych.

Účastníci tohtoročnej tenisovej show: Mats Wilander, Pat Cash, Mansour Bahrami, Yannick Noah, Anna Karolína Schmiedlová a Petra Kvitová.

Zápasový program vyše trojhodinovej šou odštartuje singlový duel medzi Švédom Matsom Wilanderom (8-násobný grandslamový víťaz) a Austrálčanom Patom Cashom (víťaz Wimbledonu 1987), potom sa na dvorci NTC predvedú vo dvojhre dámy  - dvojnásobná wimbledonská víťazka Petra Kvitová a slovenská tenisová ženská jednotka Anna Karolína Schmiedlová. Exhibíciu uzavrie zábavne ladený mix, v ktorom má nastúpiť Noah (víťaz Roland Garros 1983) so Schmiedlovou proti dvojici Kvitová/Bahrami. Do zápasu štvorhry sa samozrejme originálnym spôsobom ešte zapoja aj Wilander s Cashom.

Tenisové exhibície sa spájajú so zápasmi bývalých svetových tenisových špičiek. V minulosti sme na Slovensko priniesli tenisové umenie Novaka Djokoviča, Peta Samprasa, Johna McEnroa, Jo-Wilfrieda Tsongu, Gaela Monfilsa, Gorana Ivaniševiča, Thomasa Mustera, krásnej Anny Kournikovej, Ivana Lendla, Henri Leconteho, svetovej jednotky Caroline Wozniacki a mnohých ďalších.


Vstupenky VIP zahŕňajú vstup do VIP priestorov počas i po skončení šou. Tam garantujeme aj účasť všetkých tenisových osobností a okrem toho spoločenský raut s hudobným sprievodom.

V prípade záujmu o kúpu lóže alebo lístkov pre vozíčkarov kontaktujte agentúru B&D s.r.o., Marek Jusko, 0903 751 953, jusko@bdagency.eu

Viac info na www.tennischampions.sk.

Výťažok z podujatia bude venovaný nadácii Star for Stars - www.starsforstars.eu.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Tennis Champions 2015
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Tribúna B39,00 €Nie je v predaji
Tribúna B29,00 €Nie je v predaji
Tribúna B VIP149,00 €Nie je v predaji
Tribúna D19,00 €Nie je v predaji
Tribúna D29,00 €Nie je v predaji
Tribúna D39,00 €Nie je v predaji
Tribúna D VIP149,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.