Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Silné reči FERNET STOCK TOUR

Slovensko

September - november 2015
Kúpiť

Ste milovníkom stand -  up comedy, no sledujete ju len prostredníctvom internetu? Máme pre vás výbornú správu! Mimoriadne obľúbené Silné reči na čele s Jánom Gorduličom vyrážajú na turné!

Historicky prvá stand – up tour navštívi 14 slovenských miest a jej zakladateľ sa na divákov nesmierne teší. „Turné je sranda. Kedysi som s Poštou pre teba cestoval každý mesiac štyri dni, chodil von s miestnymi a bavil sa o živote v iných mestách. Trochu mi to chýba a konečne si to vynahradím, verím tiež, že nás uvidia naživo ľudia, čo nás doteraz nepoznali a rozosmejeme ešte väčšiu časť Slovenska,“ prezradil nadšene Gordulič. Hoci je komik dnes už na Slovensku v stand – up comedy pojmom, prizáva, že začiatky boli rozpačité. „Moje prvé vystúpenie bolo v klube NuSpirit a bol to taký polotrapas. Všetci sme stáli na pódiu so stand – upom po prvýkrát a mali sme plné gate. Ja som sa pripravoval na vystúpenie asi mesiac a vedel som ho odpredu aj odzadu, našťastie publikum nám veľa odpustilo, chceli sa baviť. Aj vďaka ľuďom nám to vydržalo a v septemrbi to už bude šesť rokov, čo spolu vystupujeme,“ povedal s úsmevom.

Silné reči sa dnes tešia mimoriadnemu diváckemu záujmu a tak sa partia komikov rozhodla precestovať so svojim programom vybrané slovenské mestá. „Na turné sme chceli ísť už dlho. Ľudia nám písali, aby sme prišli, poznali nás z videí a chceli zažiť Silné reči naživo. Tiež si myslím, že je čas posunút stand – up vyššie a zaradiť ho medzi formy ako divadlo, či koncerty. Silné reči sú priekopníkom stand – up, máme stály súbor, kvalitný program aj manažment a je čas sa posunúť ďalej,“ myslí si Jano, ktorý sa na mimobratislavské publikum veľmi teší. „Verím, že humor je univerzálny a ten dobrý funguje všade. Na druhej strane sú tam lokálne odlišnosti a tak uvidíme, ako nás príjmu noví diváci. Bude to sranda,“ dodal Gordulič.

SILNÉ REČI FERNET STOCK TOUR:
16.11. - Nitra - Galéria OC MLYNY
27.11. - Nové Mesto nad Váhom - Blue Note

29.11. - Synagóga Café  TrnavaPredpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.