Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

OohRulezz 2013

Radison Blu Carlton Hotel, Hviezdoslavovo námestie 3, 811 02 Bratislava

23.10.2013 09:00
Kúpiť

II. ročník prvej a jedinej konferencie o out of home na Slovensku bude zameraný na dáta, stratégie a plánovanie. Práve dáta a prieskumy sú jedným z kľúčových faktorov, ktoré môžu outdooru pomôcť presadiť v súboji o komunikačné rozpočty zadávateľov reklamy. Po prvýkrát na Slovensku vystúpi key spiker Paul Sambrook z mediálnej agentúry špecializovanej výhradne na OOH. A keďže je z Veľkej Británie, určite môže byť inšpiráciou aj v otázkach etablovania jednotnej meny v oblasti prieskumov či napríklad v tom, ako kreovať zadávateľský orgán tohto prieskumu.

Exkluzívne dáta o pravidlách, ktoré platia pri vnímaní OOH plôch vo vzťahu k ich umiesteňovaniu prinesie aj neuroprieskum Mira Šveca z DICIO Marketing. Prvýkrát zverejnené závery prieskumu, ktorý vznikal niekoľko mesiacov špeciálne pre potreby tejto konferencie si budú môcť tvorcovia i media planneri nielen vypočuť na prednáške, ale si nové pravidlá umiestňovania OOH plôch rozdiskutovať aj na interaktívnom seminári.


Nebudú samozrejme chýbať dátové prehľady o počte jednotlivých formátov, odhady výdavkov na reklamu či kreatívne inšpirácie z domova a zo sveta.

Aktuálne legislatívne témy - najmä nový stavebný zákon budeme podrobne rozoberať v jednej z našich panelových diskusií s exkluzívnymi hosťami - predstaviteľmi OOH branže, ktorí si vymenia názory s predstaviteľmi primátormi významných slovenských miest.

Konferencia je určená outdoorovým spoločnostiam, zadávateľom reklamy, mediálnym a kreatívnym agentúram a odborným médiám.

Viac info o konferencii, kompletný program aj profily spíkrov nájdete na http://ooh.rulezz.sk/2013.

OohRulezz 2013 - ceny a balíčky Cena bez DPH Cena s DPH
       
Plná registrácia 1 vstup na konferenciu 199 € 238,80 €
Balíček 1+1 2 vstupy na konferenciu pre účastníkov z rovnakej firmy 298 € 357,60 €
Balíček 1+2 3 vstupy na konferenciu pre účastníkov z rovnakej firmy 397 € 476,40 €

Každý ďalší účastník z rovnakej firmy má vstup na konferenciu za 99 € bez DPH.V prípade záujmu o väčší počet vstupeniek nás kontaktujte na faktury@predpredaj.sk.

Uvedené ceny sú vrátane DPH.

V prípade, že si želáte zakúpiť a zaplatiť vstupenky na predfaktúru prosím pošlite Vašu požiadavku na: faktury@predpredaj.sk.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
1. Plná registrácia238,80 €Nie je v predaji
2. Balíček 1+1357,60 €Nie je v predaji
3. Balíček 1+2 476,40 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.