Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Peter Nagy a Indigo - The Best of 30 rokov - jeseň 2015

Slovensko

Jeseň 2015
Kúpiť

Príďte osláviť THE BEST OF 30 ROKOV spolu s  Petrom Nagyom a skupinou Indigo!
Nenechajte si ujsť koncert plný hitov ako Profesor Indigo, Kristínka iba spí, Aj tak sme frajeri, Láska je tu s nami, S nohami na stole, Sme svoji, Marcel z malého mesta, Korálky od Natálky, Len pomaly , Poďme sa zachrániť, So mnou nikdy nezostarneš a mnoho ďalších...
Petra Nagya bude na koncertoch sprevádzať skupina Indigo v zostave Mišo Kovalčík - elektrická gitara, Luboš Ďurech - basgitara, Peter Papp- klávesy a Jan Lau – bicie.

Slovenská hudobná legenda Peter Nagy aj na jeseň oslávi spolu s publikom 30 rokov na česko-slovenskej hudobnej scéne! Turné „THE BEST OF 30 ROKOV“ zakončí Peter Nagy 8. decembra v Starej Tržnici v Bratislave. Priaznivci všetkých vekových kategórií si vychutnajú prepracované megahity Petra Nagya a skupiny Indigo. Nenechajte si ujsť rokmi overené skladby „Aj tak sme frajeri“, „S nohami na stole“, „Láska je tu s nami“, „Marcel z malého mesta“, „So mnou nikdy nezostarneš“ či „Chráň svoje bláznovstvá“ v nových aranžmánoch. Na posledný koncert turné v Bratislave si Peter Nagy pozval vzácnych hostí – Joža Ráža a Petra Jandu. Stretneme sa  8.12. o 19:00 v Starej Tržnici v Bratislave.

2.10.2015 - Tatranská Lomnica
3.10.2015 - Vranov nad Topľou
4.10.2015 - Bardejov
6.10.2015 - Prešov
7.10.2015 - Košice
8.10.2015 - Liptovský Mikuláš
12.10.2015 - Trnava
8.12.2015 - Bratislava

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.