Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

La Pasarela - móda spája národy

Hotel Bonbón**** Bratislava, Antolská 2, 851 05 Bratislava

14.5.2015 18:00
Kúpiť

Nenechajte si ujsť príležitosť nahliadnuť do čara mexického sveta, pripomenúť si krásu našej ľudovej tvorby a odniesť si okrem skvelého zážitku aj zaručené módne inšpirácie!
La Pasarela „móda spája národy“ dňa 14.mája o 18:00 hod v hotely BONBÓN v Bratislave ponúkne bohatý program a celým večerom vás bude sprevádzať moderátor  Martin Nikodým. Podujatie je výsledkom medzinárodnej spolupráce a bude uvádzané v dvoch jazykoch – Španielčina a Slovenčina.


Svoju kreativitu s radosťou predstavia módne návrhárky ako  Milada Sabolová, Monika Maticseková, Jenny Jeshko  a dizajnérka  Gabriela Giotto. Mexický nádych vnesie modelkám zo Sapphire models vizážistka Viera Karabínošová.
Na exotiku nás naladí aj tanečná skupina  Bailadora Dance Group,  v rytme slovenských ľudoviek zatancuje Folklórny súbor Ekonóm. Hostia budú môcť ochutnať pravú mexickú tequilu od Casa México a Delicatessen Los Mexikas. Mexickú atmosféru vyvolajú aj Zulinkine čelenky pripravené špeciálne pre túto príležitosť. Parfuméria Orion zabezpečí kvalitné kozmetické výrobky.

Každý z účastnených má šancu sa zapojiť do tomboly a môže získať dizajnérske ceny z dielne našich návrháriek a skvelú cenu od spoločnosti Sixt či luxusných šperkov Pippa Jean.

Otvorenie brány: 17:30 hod.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Sedenie7,00 €Nie je v predaji
VIP vstup14,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.