Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Hurricane Factory

Hurricane Factory, Brezovec 1090, Liptovský Mikuláš

2015,2016
Kúpiť

Hurricane Factory TATRALANDIA je jediný veterný tunel na Slovensku a v širšom okolí. Nachádza sa v Liptovskom Mikuláši pri Aquaparku Tatralandia. Je to miesto, kde si môžete vyskúšať aké je to lietať a vznášať sa.
Lietanie v tuneli je určené pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5 rokov, resp. 110 cm. Nie je potrebná žiadna predchádzajúca skúsenosť alebo špeciálna príprava, lietať môžu dospelí aj deti, profesionálni skydiveri, či dokonca aj imobilní ľudia.
V presklenej letovej komore s priemerom 4,3 metra a celkovej výške tunela 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až okolo 270 km za hodinu, čo zodpovedá sile hurikánu. Vy však lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúseného inštruktora. Pomocou znakov Vám inštruktor ukazuje ako ovládať svoje telo a v krátkom čase Vás naučí pohybovať sa v prúde vzduchu.
Do veterného tunela Hurricane Factory sa dostavte aspoň 60 minút pred Vašim letom. Môžete mať so sebou doprovod, ktorý Vás môže počas letu sledovať, fotiť alebo natáčať. Každý letec absolvuje pred letom inštruktáž, kde sa oboznámi s tým čo ho čaká a naučí sa základné princípy lietania v tuneli (základná letová poloha, signály na komunikáciu s inštruktorom a iné). Následne Vám zapožičiame kombinézu, okuliare a helmu. So sebou si prineste pohodlné tričko pod kombinézu a tenisky na šnurovanie.
Letci sa dostanú do prúdu vzduchu dverami v spodnej časti letovej komory tak, že na prúd vzduchu si jednoducho ľahnú. Náš inštruktor Vám pri vstupe pomôže. Ucítite, ako Vaše nohy prúd vzduchu zdvihne a budete lietať v tzv. základnej pozícii. V letovej komore lietate vždy v prítomnosti inštruktora, ktorý Vás učí ako ovládať svoje telo počas letu a dbá o Vašu bezpečnosť. Letci sa v tuneli striedajú po krátkych vstupoch (1,5 min).
Fotiť a natáčať Vás môže Váš sprievod cez sklo letovej komory. Môžete si však zakúpiť aj profesionálne video Vášho letu na DVD priamo u nás.

Popis produktov:
WIND STARTER – 1 vstup do tunela (2 min) rovnajúci sa 2 zoskokom z lietadla z výšky 4500 m. Cena 40 EUR.
RIDE A STORM – 2 vstupy do tunela (spolu 3 min), ktoré sa rovnajú 4 zoskokom z výšky 4000 m. Cena 60 EUR.
TORNADO FLYING HIGH – 4 vstupy do tunela (spolu 6 min), rovnajúce sa zoskoku z výšky 15 km. Cena 109 EUR
FAMILY FLIGHT - Lietajte spoločne ako rodina alebo súťažte medzi sebou. Family flight zvládne dieťa od 5 rokov ale aj dôchodca. Čakajú na Vás 3 lety, počas ktorých každý z Vás zažije 2 nezabudnuteľné minúty vo veternom tuneli. Balíček je možné rozdeliť medzi dvoch dospelých a jedno dieťa do 12 rokov. Cena 109 EUR

Viac informácii na www.hurricanefactory.com , recepcia@hurricanefactory.com, 00421 903 544 331.

Platný poukaz Vám bude doručený na Váš email v priebehu 24 hodín po úspešnom dokončení objednávky.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na koncerty, festivaly a iné hudobné podujatia. Po zrealizovaní platby vám zašleme zakúpené vstupenky vo formáte PDF na váš email. Následne si môžete vaše vstupenky vytlačiť a užiť si podujatie, ktoré ste si vybrali.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
FAMILY FLIGHT109,00 €Nie je v predaji
RIDE A STORM - 3 minúty59,00 €Nie je v predaji
TORNADO FLYING HIGH - 6 minút109,00 €Nie je v predaji
WIND STARTER - 2 minúty39,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.