Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

LONGITAL opäť v Košiciach!!!

HalmiCaffe, Hlavná 21, 040 01 Košice

16.4.2015 19:00
Kúpiť

Živelný energizujúci LONGITAL prichádza do Košíc! Nenechajte si ujsť slovenskú kapelu s dokonale jasným zábleskom geniality, autorov piesňových obrazov nasiatych rockom, folkom, elektronikou, osobitou poéziou a nepravdepodobným druhom experimentátorstva. Aj takto zadefinoval energizujúcu, priamočiaru a živelnú kapelu LONGITAL český hudobný publicista Jiří Moravčík. A tento geniálny záblesk hudobného svetla vám do Košíc prináša HalmiCaffe, už 16. Apríla o 19:00!

Cena na mieste: 10 eur

Longital je starý názov kopca nad Dunajom na okraji Bratislavy (dnes Dlhé diely), na ktorom žijú gitarista Daniel Salontay a speváčka, basgitaristka Shina. Ich príbeh sa píše od roku 2000, keď si matematik a grafická dizajnérka s láskou k hudbe navzájom padli do oka a následne zvolili hudbu ako svoju spoločnú životnú cestu. Z bláznivého rozhodnutia bez kompromisov sa podaril malý zázrak a dnes sú Longital stálicou slovenskej nezávislej scény. S originálnou hudbou a textami v slovenčine precestovali 12 krajín Európy, USA, Kanadu, či Ukrajinu. Ich domáce hudobné vydavateľstvo Slnko Records, ktoré vzniklo, aby mali hudbu vo svojich rukách, má dnes 17 interpretov, 60 titulov a patrí medzi najrenomovanejšie labely na Slovensku.

Nový Longital je energizujúci, priamočiary a živelný Shinin charizmatický spev, hlboké basové linky hrané slákom a originálny zjav sú vyvažované Danovou bláznivou hrou na akustickej gitare vo všetkých možných polohách od jemných minimalistických verklíkov cez matematicko-jazzové vzorce až po nespútané zvukové steny. Nad tým celým sa nesú slová a príbehy o neustálom hľadaní – vo svojom vnútri i vo svete okolo. Aktuálny koncert predstaví Longital ako trio, na scéne sa po rokoch objaví bubeník Marián Slávka.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb.  Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup8,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.