Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Slávnostný večer odovzdávania cien ESPRIT

Koncertné štúdio 2 Slovenského rozhlasu, Mýtna 1, 811 07 Bratislava

30.4.2015 19:00
Kúpiť

Slávnostný večer s odovzdávaním ocenení Esprit sa uskutoční 30. apríla 2015 v Koncertnom štúdiu 2 Slovenského rozhlasu a bude sprevádzaný živým koncertom troch nominovaných interpretov.

Počas večera vystúpia:
BRATISLAVA HOT SERENADERS
JURAJ GRIGLÁK & COMPANY
ERIK ROTHENSTEIN BAND

Cena vstupenky v predpredaji je 10 eur, cena na mieste v prípade voľných kapacít bude 12 eur.

Slávnostná ceremónia je registrovanou udalosťou participujúcou na oslavách International Jazz Day pod záštitou UNESCO. Spolu s ďalšími krajinami sveta tak 30. apríla v medzinárodný deň jazzu vzdá hold tomuto žánru aj Slovensko.
Priaznivci jazzu by si nemali nechať ujsť tento večer, ktorý vyjadruje uznanie tvorcom a interprétom tohto žánru na Slovensku. Program predstaví to najlepšie čo na slovenskej scéne za posledný rok vzniklo a zároveň dáva možnosť na stretnutie s komunitou hudobníkov a zhodnotenie predchádzajúceho roka.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup10,00 €Nie je v predaji
Vstup (zľavový kupón)10,00 8,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.