Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

DANCE WITH AIR

Letisko Boleráz, 919 08 Boleráz, Trnava

23.5.2015 10:00
Kúpiť

23.5.2015 sa na letisku v obci Boleráz uskutoční podujatie DANCE WITH AIR.

Dance With Air  je  športovo-kultúrne podujatie, na ktorom sa spoja hmatateľné hudba a tanec s neviditeľným vzduchom. Na letisku Aeroklubu v obci Boleráz pri Trnave je pripravený bohatý program pre návštevníkov všetkých vekových skupín.
V tento deň od 10:00 do rána nasledujúceho dňa si môžu  návštevníci opäť užiť od leteckých atrakcií cez predstavenia bábkových divadiel pre deti aj dospelých  až po koncerty hudobných skupín a tanečnú hudobnú produkciu skvelých 20 hodín zábavy.
Pripravené budú statické ukážky lietadiel so skúsenými pilotmi a inštruktormi, ktorí návštevníkom nielen predvedú ale aj  vysvetlia ako a prečo lietadlo letí, ako sa štartuje, pristáva a vysvetlia princíp jednotlivých prístrojov.
Nebude chýbať ani možnosť vyhliadkového letu na motorovom alebo bezmotorovom lietadle a helikoptére a veľa ďalších zaujímavých atrakcií spojených s letectvom vrátane preletu stíhačiek vládnej letky MV SR.
Súčasťou podujatia bude aj komentovaná videoprojekcia slovenského cestovateľa a fotografa Vita Filu „Himalaya a ja „. Atraktívny program cez deň doplní  jediné bábkové divadlo pre dospelých na Slovensku Dezorzovo lútkové divadlo.
Marionetová atrakcia CIRKUS je štvrtou inscenáciou výnimočného projektu Slovenské marionetové divadlo, ktorý pokračuje v krásnej tradícii bábkarskych majstrov. Diváci uvidia jedinečné výkony drevených artistov, žonglérov a akrobatov na nitiach ako aj exotické zvieratá. Atraktívne a vizuálne pôsobivé marionety prevedú milovníkov bábkového divadla zlatým vekom európskeho tradičného bábkarstva a predvedú originálny marionetový cirkus, aký  v našich končinách ešte nebolo možné vidieť.
Pre deti budú prichystané okrem trampolíny, nafukovacieho hradu a zábavy z oblasti leteckého modelárstva aj moderátori a predstavenie bábkového divadla Žužu.

Večer si návštevníci budú môcť naplno užiť hudobný program s kapelami Karpatské chrbáty, Grobiani, Chiki liki tu-a, Slobodná Európa, Zóna A a headlinerom večera je Peter Nagy so skupinou Indigo, ktorý prinesie najväčšie hity za svojich 30 rokov hudobnej kariéry.
Zábava bude pokračovať do skorých ranných hodín Video Oldies party.

Počas celého dňa bude pripravené občerstvenie, špeciality na grile, kotlíkový guláš a množstvo hier a zábavy, ktoré prispejú k príjemnej rodinnej atmosfére celej akcie.

Viac o evente.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Dospelý + 1 dieťa do 14 rokov7,00 €Nie je v predaji
Dospelý + 2 deti do 14 rokov10,00 €Nie je v predaji
Normal12,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.