Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

BATFEST

Piano club, Pod Sokolice 12, 911 01 Trenčín

6.3.2015 19:00
Kúpiť

V trenčianskom klube Piano sa dňa 6. marca uskutoční „festival netopierov“ Batfest Tristanarium, metalová, miestami až divadelná show za účasti štyroch kvalitných kapiel. Usporiadatelia sľubujú netopieriu tematiku a dekoráciu, ktorá len umocní výbornú  metalovú atmosféru.

Medzi hlavných ťahákov piatkového večera bude patriť domáca black - death metalová formácia DEPRESY. Táto kapela je jedným z priekopníkov extrémneho metalu na Slovensku a už dávnejšie si vydobyla status legendy. Depresy si počas bohatej kariéry zahrali asi na všetkých festivaloch a kluboch na Slovensku, ktoré niečo znamenajú a stále majú za sebou početnú fanúšikovskú základňu.

Fanúšikovia sa môžu tešiť aj na skupinu TRISTANA, ktorá už dlhšie úspešne tají  meno svojho exkluzívneho zahraničného vydavateľa pre svoj nový album Virtual Crime, ktorý vyjde koncom marca 2015 a spolupracovali na ňom aj známe mená európskeho metalu. Na minifeste vystúpi aj veľmi talentovaná atmospheric-metalová kapela APRIL WEEPS. Na konte majú zatiaľ debutový album s názvom Outer Calm, Pain Within z roku 2013. O tom, že ide o kvalitnú kapelu svedčí aj to, že boli vybraní v rámci súťaže Spark Fresh Blood do top 12 spomedzi 485 uchádzajúcich sa česko-slovenských kapiel.  V marci tohto roka idú do Krakowa supportovať švédskych In Mourning v rámci ich poľského turné. Ich live show je živelná a fanúšika strhne. Hosťom z ČR bude gothic rock-metalová skupina CARPATIA CASTLE, ktorá aktívne koncertuje od roku 2012 a ich show je divadelným predstavením s kulisami a živými sviecami. To všetko je okorenené  krásnou speváčkou Veronikou a jej nádherným vokálom a prejavom, ktorý Vás strhne. Pokiaľ máte radi kvalitný gothic, divadelnú show a atmosféru transylvánie, prídete si na svoje.

Cena na mieste: 7 eur

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstup5,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.