Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

WORLD MUSIC FROM SLOVAKIA

Ateliér Babylon, Námestie SNP 14, 811 06 Bratislava

4.2.2015 19:00
Kúpiť

4.2.2015 sa v Bratislave uskutoční podujatie WORLD MUSIC FROM SLOVAKIA.

Pre fanúšikov world music pripravilo o. z. AMITY spoločný koncert obľúbených špičkových skupín pri príležitosti štartu nového projektu WORLD MUSIC FROM SLOVAKIA. Príďte stráviť príjemný večer a podporiť myšlienku spoločnej world music scény na Slovensku.

Účinkujú:
Pressburger Klezmer Band
Muzička
Acoustic Gangsters

Banda

Preßburger Klezmer Band patrí medzi popredných predstaviteľov klezmeru v Európe, ktorý je v ich podaní obohatený o slovenský folklór, balkánske prvky, jazz, latino aj reggae.V roku 2012  získali ocenenie Radio_Head Award za najlepší album roka v kategórii World/Folk.

Muzička to je slovenská ľudová hudba a tanec v autentickej forme. V ich tvorbe hľadajte predovšetkým folklór v jeho pôvodnej zemitej podobe - čo najmenej uhladený, zgýčovaný, inštitucionalizovaný, národnobuditeľský. Muzička vystupuje spolu s výnimočnými tanečníkmi Vladom Michalkom a Alfrédom Linckem.

Acoustic Gangsters je hudobný projekt gitaristu Petra Luhu a mandolinistu Jozefa Scheinera, výber skladieb z úspešných inštrumentálnych albumov Viaje del Alma a Perinmama. Do koncertnej zostavy prizvali vynikajúceho slovenského basgitaristu Jura Grigláka a perkusionistu Dina de Valeriu. Viaje del Alma - nominovaný na najlepší inštrumentálny album roka v 12. ročníku Independent Music Awards.Perinmama - jediný album zo Slovenska a jeden z mála z Európy, ktorý bol vydaný v Acoustic Oasis - vydavateľstve mandolínovej legendy Davida Grismana.

Banda je špičková slovenská world music skupina, ktorá pôsobí už vyše 10 rokov. Základným hudobným zdrojom je pre nich slovenská ľudová hudba, ktorú mixujú s inonárodným a inožánrovým materiálom. O tom, že ich hudba oslovila aj v zahraničí svedčia ich umiestnenia v renomovanom rebríčku World Music Charts Europe. 

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné sedenie8,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.