Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Boney M. + hostia

HANT Aréna, Trnavská cesta 29, Bratislava

12.3.2015 19:00
Kúpiť

Dňa 12.3.2015 sa v Bratislave predstaví svetoznáma skupina Boney M. pod vedením Sheily Bonnick. Nepremeškajte Vašu šancu zúčastniť sa tohto jedinečného predstavenia a zakúpte si vstupenky online už dnes.

Exkluzívny discokoncert jednej z najpopulárnejších skupín 70´a 80´ rokov pod vedením Sheily Bonnick zavíta opäť do Bratislavy. Tešiť sa môžete na hity, ktoré nenechajú nikoho chladným ako DADDY COOL, RASPUTIN, RIVERS OF BABYLON a mnoho ďalších. Pred koncertom svoje umenie pri príležitosti osláv 95. výročia založenia hudobného konzervatória v Bratislave, predvedú hostia skupiny, talentovaní študenti hudobného konzervatória v Bratislave, z ktorých už časť je slovenskému publiku veľmi známa. Súčasťou koncertu bude aj skvelá oldies diskotéka, ktorá zavŕši dokonalú a energiou nabitú hudobnú noc.

VIP vstupenka na červenú tribúnu obsahuje:  vlastný VIP vchod, welcome drink, ľahké občerstvenie, CD s podpisom skupiny, sedadlo s operadlom.

Deti do 120 cm v sprievode rodiča so zakúpenou vstupenkou majú vstup ZDARMA.


Rodinný lístok nie je ohraničeny vekom.

Cena vstupeniek sa bude postupne zvyšovať.

Všetky novinky, prekvapenia, odkazy a informácie o koncerte nájdene na facebookovej stránke Exkluzívny discokoncert Boney M.

 

Organizátor koncertu si vyhradzuje právo na kontrolu právoplatnosti preukazu ZŤP-S.

V prípade nepreukázania sa alebo nepravosti preukazu môže organizátor pristúpiť ku žiadaniu doplatenia alikvótnej čiastky na plnú cenu lístka.Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Boney M. + hostia
 
 

Predaj lístkov

Cena 
VIP červená tribúna49,99 €Nie je v predaji
Voľné sedenie24,99 €Nie je v predaji
Voľné státie19,99 €Nie je v predaji
ZŤP-S + 1 doprovod14,99 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.