Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

MÁŠA A MEDVEĎ na ľade

Slovenská republika

Rok 2015
Kúpiť

Predpredaj bol ukončený.

Predstavenia 10.10.2015 sú VYPREDANÉ.
Vstupenky na predstavenia 11.10.2015  budú dostupné (v limitovanom počte) na mieste podujatia.


Celosvetová premiéra!

Máša a medveď na ľade je šou, ktorá je unikátnym, doposiaľ nevídaným prevedením celosvetovo populárnej rozprávky Máša a medveď. Na divákov čaká nové dobrodružstvo tejto obľúbenej rozprávkovej dvojice, ktoré bude na ľade doplnené kulisami známymi z rozprávky, vizuálnymi efektmi aj originálnymi piesňami, zloženými špeciálne pre šou.

Na tvorbe šou spolupracuje produkčná spoločnosť Comunique so známymi umelcami, spevákmi a hercami, ktorí sú zárukou tej najvyššej kvality. Medzi nich patria napríklad Richard Stanke, Michal Hudák, Lucia Vráblicová, Ondrej Kovaľ, Lukáš Adamec  alebo Sväťo Malachovský, ktorí nahovorili a naspievali hlasy hlavných postáv, ale aj skúsený autorský tím pod vedením režisérky Valerie Schulczovej. Libreto napísal Roman Olekšák, ktorý sa spolu s Valeriou Schulczovou, supervízorom šou Pavlom Pitoňákom a choreografom Lacom Cmorejom, postaral aj o napísanie scenára. Ten na ľade ožije aj vďaka choreografovi Lacovi Cmorejovi a jeho asistentovi Martinovi Hanulákovi. Do deja vás perfektne vtiahnu aj kulisy, vrátane medveďovho domčeka, ktoré vytvoril Juraj Kuchárek.

Nenechajte si ujsť príležitosť stať sa súčasťou úplne nového dobrodružstva Máši a medveďa, ktoré na svete ešte nikto nevidel.

Všetky dialógy aj texty piesní budú v slovenčine. 

Viac informácií o šou, zákulisné zábery, súťaže, rozhovory a fotky nájdete na oficiálnom webe ľadovej šou www.masamedved.sk a na facebookovej stránke spoločnosti Comunique.

Máša a Medveď na ľade v Českej republike.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Voľné státie0,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.