Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Electronic Beats Festival Bratislava

Refinery Gallery, Vlčie Hrdlo 1, 824 12 Bratislava

6.3.2015 20:00
Kúpiť

Pod značkou Electronic Beats prináša Telekom pravidelne na Slovensko svetové hviezdy aj nové talenty. Najbližší večer z tohto cyklu bude 6. marca.
Počas jedného večera v bratislavskej Refinery Gallery predstavia naživo svoj nový album britské hviezdy Archive. Okrem nich na jar v bratislavskej Refinery Gallery vystúpia aj prestížnou cenou Mercury Prize ovenčení Young Fathers, americký producent Son Lux a excentrická Izraelčanka Adi Ulmansky.

Lístky na festival Electronic Beats v Bratislave je teraz možné zakúpiť v predpredaji v limitovanom počte za 12 eur, neskôr za predpredajovú cenu 14 eur. V deň festivalu priamo na mieste budú v prípade dostupnosti lístky v cene 18 eur.

Pre viac informácií navštívte www.electronicbeats.net, kde nájdete najnovšie informácie o dianí okolo progresívnej hudby, rozhovory s hudobníkmi a videozáznamy koncertov.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Vstupenka14,00 €Nie je v predaji
Vstupenka - Early Bird12,00 €Nie je v predaji
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.