20. Medzinárodný filmový festival Bratislava

20. Medzinárodný filmový festival Bratislava

29.11. - 02.12. 2018
Kiná: Lumiére (Špitálska ulica 4, Bratislava), Mladosť (Hviedoslavovo nám.17, Bratislava)

20. MEDZINÁRODNÝ FILMOVÝ FESTIVAL BRATISLAVA
29. november - 2. december 2018 v kinách Lumière a Mladosť

Medzinárodný filmový festival Bratislava (MFF Bratislava) vznikol v roku 1999 a každoročne vytvára priestor pre stretnutia širokej diváckej verejnosti, kinofilov a filmových profesionálov zo Slovenska i zahraničia. Od svojho vzniku rozvíja identitu festivalu mladého filmu – podujatia s ambíciou objavovať nové mená súčasnej kinematografie, ktoré sú na najlepšej ceste stať sa jej budúcimi hviezdami.

20. ročník MFF Bratislava ponúkne výber kvalitných titulov, ktoré prináša aktuálna mladá filmová tvorba. Prevažná časť filmov vo festivalovom programe je uvádzaná v slovenskej premiére. Často ide o tituly, ktoré sa do bežnej kinodistribúcie nedostanú, MFF Bratislava teda ponúka neopakovateľnú príležitosť kontaktu so súčasným svetovým filmom v jeho šírke a pestrosti. S inovatívnymi pohľadmi na svet a fungovanie v ňom sa diváci stretnú v príjemnej atmosfére bratislavských mestských kín Lumière a  Mladosť. Po minuloročnom úspechu festival predstaví časť svojho programu aj v troch mimobratislavských kinách: v kine Mier v Modre, v kine Záhoran v Malackách a v Artkine Metro v Trenčíne.

FESTIVAL PASS (14,90 EUR) si môžete zakúpiť elektronicky prostredníctvom služby Predpredaj.sk do 26.novembra alebo od 28. novembra vo festivalovom Akreditačnom centre v Kine Lumière, Špitálska 4, Bratislava.

ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS (9,90 EUR) je cenovo zvýhodnenou ponukou pre študentov stredných a vysokých škôl. Ku vydaniu platného študentského pasu v Akreditačnom centre je potrebné dokladovať vek do 19 rokov alebo doklad o dennom vysokoškolskom štúdiu (Index, ISIC karta). Festival nezodpovedá za pochybenia na strane kupujúceho. Cenovo zvýhodnený ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS je v predaji len elektronicky prostredníctvom služby Predpredaj.sk do 26. novembra 2018.

Prostredníctvom služby Predpredaj.sk si kupujete VOUCHER, na základe ktorého vám FESTIVAL PASS alebo zvýhodnený ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS vystavia a odovzdajú v Akreditačnom centre festivalu od stredy 28.11.2018 v čase od 17.00 do 20.00 hod. a v dňoch 29.11. – 02.12.2018 v čase od 12.00 do 20.00 hod.

FESTIVAL PASS a ŠTUDENTSKÝ FESTIVAL PASS oprávňujú držiteľa na vstup na festivalové predstavenia v kinách Lumière, Mladosť v priebehu celého festivalu. Držitelia oboch typov FESTIVAL PASSOV majú možnosť využívať online rezervačný systém, ktorý bude spustený na festivalovom webe niekoľko dní pred začiatkom podujatia. Systém umožňuje rezerváciu vstupu na vybrané filmové predstavenie z pohodlia domova. Rezervácie je možné uskutočniť aj na mieste, vo všetkých bratislavských festivalových kinách a v Akreditačnom centre v Kine Lumière, Špitálska 4, Bratislava.

Viac informácii o  20. ročníku Medzinárodného filmového festivalu Bratislava nájdete na internetovej stránke www.bratislavaiff.sk a na Facebooku.

AK NEPRÍDEŠ, NEZAŽIJEŠ!

Podujatie je v rámci služby Predpredaj.sk dostupné len online (nie je dostupné v kamenných predajných miestach).
Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia.
Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť.

 • Festival pass
  Cena
  14,90 €
  Nie je v predaji
 • Študentský festival pass
  Cena
  9,90 €
  Nie je v predaji

Odporúčané

Harry Potter a Tajomná komnata™ in Concert
Koncert

Harry Potter a Tajomná komnata™ in Concert

17.02.2024 19:00
NTC aréna, Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Detail podujatia
James Blunt - Bratislava
Koncert

James Blunt - Bratislava

06.03.2024 19:00
TIPOS Aréna - Zimný štadión Ondreja Nepelu, Odbojárov 9, 831 04 Bratislava
Detail podujatia
NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024
Koncert

NO NAME & NOCADEŇ - V Pôvodnom znení tour 2024

Marec 2024
Bratislava a Košice
Detail podujatia
Richard MÜLLER Večery trojkráľové
Koncert

Richard MÜLLER Večery trojkráľové

11.1. - 15.1.2024
Slovensko
Detail podujatia