Folklórny súbor Zemplín - 60 rokov

Folklórny súbor Zemplín - 60 rokov

26.04.2018 18:00
Chemkostav ARÉNA, Špitálska 1259/13, 071 01 Michalovce

Folklórny súbor Zemplín - repríza galaprogramu k 60. výročiu založenia, hosť PUĽS

Po obrovskom úspechu galaprogramu k 60. výročiu založenia FS Zemplín, ktorý mali možnosť všetci fanúšikovia folklóru vidieť v Chemkostav ARÉNE v októbri minulého roka, sa môžu všetci Michalovčania opäť potešiť z reprízy tohto folklórneho bonbónika. Tentokrát si ako hosťa "Zemplínčania" pozvali Poddukelský Umelecký Ľudový Súbor PUĽS.

Všetci diváci sa teda majú načo tešiť.

Celý program bude mať tú najlepšiu zvukovú a vizuálnu techniku, na tvorbe programu sa podieľalo množstvo osobností a všetci návštevníci tohto podujatia uvidia to čo zatiaľ videli len raz v podaní folklórneho telesa FS Zemplín.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Plocha - voľné sedenie
  Cena
  12,00 €
  Nie je v predaji
 • Tribúna - voľné sedenie
  Cena
  14,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané