Piknik v meste

Piknik v meste

16.6.2018, 10:00-21:00
Budatínsky hrad, Topoľová 1, 010 03 Žilina

Jedlo, ktoré poteší, nápoje, ktoré osviežia, mlsky, ktoré inšpirujú. Relax, oddych, zábava, ale aj vzdelávanie v oblasti zdravého životného štýlu a ekológie. Program pre malých aj veľkých. To je Piknik v meste Žilina na Budatínskom hrade.

Zbaľte rodinu, vezmite deku, piknikový kôš a naplňte si ho dobrotami od našich predajcov. Kvalitná káva k tomu a spiknikujete sa do skvelej nálady.

Sledujte WEB, Instagram a Facebook pre aktuálne a stále pribúdajúce informácie. Piknik v meste bude skvelou príležitosťou ako stráviť sobotu s rodinou a priateľmi  na krásnom  majestátnom Budatínskom hrade v obklopení toho, čo žilinský región a Slovensko v oblasti gastronómie ponúka.

Ambasadorkou podujatia je oblubena televizna redaktorka Andrea Sprochova a jednym z hudobnych hosti Tomas Bezdeda.


Zľavy:
Dieťa do 12 rokov v sprievode dospelého zdarma.


Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.


Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 • Základná vstupenka
  Cena
  5,00 €
  Nie je v predaji
 • Rodinná vstupenka (2 dospelí + 2 deti do 18 r.)
  Cena
  15,00 €
  Nie je v predaji
 • Dieťa do 12 rokov v sprievode dospelého
  Cena
  0,00 €
  Nie je v predaji

Odporúčané