Zoznam s.r.o.
Lístky na toto podujatie sa už nedajú zakúpiť. Môžete si však prezrieť aktuálne podujatia
 

Koncert Paci Pac - Kúty

Reštaurácia U Cugú, Štefánikova 994, 908 01 Kúty

29.04.2018 16:00

 

Medzi najmenšími patria k najobľúbenejším interprétom. Ich pesničky sú známe nielen z koncertov či internetu, ale najmä z obývačiek, kde si ich maminky a tatinovia spolu so svojími detičkami spievajú, zabávajú sa, a zároveň sa aj vzdelávajú.  

Známa dvojica PACI – Adriana Pešinová a PAC – Mário Praženec sa vydávajú na pokračovanie svojho zatiaľ najdlhšieho turné po celom Slovensku, pod názvom “Pesničková Encyklopédia”. Predstavia so svojou zatiaľ najlepšou showkou pre najmenších, s novými kulisami, pesničkami a kostýmami.  Na jarnom turné, ktoré  sa viaže k poslednému DVD + CD “Pesničková Encyklopédia”, odznejú všetky hity, ktoré detičky od dvojice Paci Pac poznajú. Čiže detičky s môžu tešiť ako si zadupú na hit ‘Slon’ alebo zaskáču na nemenej obľúbenú skladbu ‘Opica’.

Dokonca si pre všetkých  najmenších kamarátov Paci Pac pripravili aj úplne nový zázračný videoklip ‘Gramofónoví ľudkovia’, v ktorom vystupuje okrem našich hrdinov aj Peter Sklár. Vyberte sa s nami na pesničkové dobrodružtvo a prídite sa zabaviť na našom jarnom turné, ktoré začína už v 12. marca. 


Viac informácií nájdete:
Facebook fanpage
Instagram
Web

Vstupné 7€/ osoba
Z dôvodu sedenia je potrebné si zakúpiť vstupenku aj pre rodiča, aj pre dieťa. 
Viac info: 0911 426 451

Vstupenky si môžete zakúpiť aj na mieste podujatia.

Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie.

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 

Predaj lístkov

Cena  
Voľné sedenie 7,00 € Nie je v predaji
* Maximálny počet položiek na objednávku je 8!
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.