Zoznam s.r.o.
 

Talk show a gala večer „Nad oblakmi je vždy slnko alebo žiť život s vášňou“

Štátne divadlo Košice, Hlavná 58, 042 77 Košice

29.3.2018 19:00
Kúpiť

Talk show a gala večer „Nad oblakmi je vždy slnko alebo žiť život s vášňou“

29.3.2018 v historickej budove Košického Štátneho divadla, odštartuje svoju interaktívnu Talk show, Eva Černá, ako moderátorka večera, ktorej hosťami budú slovenská filmová, televízna a divadelná herečka Zuzana Mauréry, Milan Kolcun, verný a populárny Košičan, bohatý duchom a vedomosťami a MUDr. Mikuláš Štefan, autor knihy Odkaz Slnečnice, lekár a liečiteľ, ktorý rozumie dušiam.

Dvojhodinová talk show ma charakter gala večera, k čomu ju predurčuje už samotné impozantné prostredie. Eva Černá Košice miluje, vyrástla tu a tvrdí, že Košice sú mäkkou krásnych a talentovaných ľudí.  Navyše miluje ľudí a život.  Dáva si za ciel, nie len Vás zabaviť, odľahčiť, no zmyslom večera, je nahliadnuť do životov a duší vzácnych hostí, podeliť sa o to, ako sa v čase ťažkých životných situácií, odraziť nad oblaky, kde stále svieti slnko a nakoniec žiť život s vášňou, najviac, ako sa len dá. Zmyslom projektu je dospieť k zamysleniu, ukázať rôzne pohľady zainteresovaných či publika, na rôzne situácie, no nakoniec nájsť možnosti riešenia, motivovať, ale tiež zabaviť, odľahčiť a smiať sa. Večer je pretkaný hudobnými vstupmi Zuzany Mauréry a snáď sa niekto pridá.

Eva Černá je držiteľkou významných ocenení, ako najlepšia moderátorka publicistických relácii, najlepšia redaktorka sprav tv Markíza, majiteľka zlatej knihy vydavateľstva Ikar za knihu Reportérkina spoveď, Slovenka roka v oblasti Charita. Z rúk Baronessi Soarez, si v Talianskom Miláne prevzala vzácne ocenenie - Rytier humanity.



Predpredaj.sk vám umožňuje online nákup vstupeniek na rôzne hudobné, kultúrne, športové a iné podujatia. Vybrať si môžete aj zo širokej ponuky kurzov, adrenalínových zážitkov, výrobkov a služieb. Nezabúdame ani na najmenších, pre ktorých máme v ponuke detské tábory a zaujímavé akcie. 

Po zrealizovaní platby si môžete vaše vstupenky vytlačiť na obyčajný kancelársky papier. Vstupenky si môžete zakúpiť aj na niektorom z našich predajných miest.

 
 
 
Talk show a gala večer „Nad oblakmi je vždy slnko alebo žiť život s vášňou“
 
 

Predaj lístkov

Cena 
Prízemie vľavo16,00 €Vybrať miesto
Prízemie vpravo16,00 €Vypredané
Prezidentský balkón vľavo16,00 €Vypredané
Prezidentský balkón vpravo16,00 €Vypredané
Lóže vpravo, prízemie16,00 €Vybrať miesto
Lóže vpravo, 1. p.16,00 €Vybrať miesto
II. balkón vľavo16,00 €Vybrať miesto
II. balkón vpravo16,00 €Vybrať miesto
Lóže vpravo, 2. p.13,00 €Vybrať miesto
Galéria vpravo10,00 €Vybrať miesto
Galéria bočná vpravo10,00 €Vybrať miesto
Pozor na dokončenie nákupu máte 20 minút.
* Maximálny počet lístkov je 8!

Potom bude váš košík vyprázdnený a lístky vrátené do predaja.